reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Amniopunkcja robić czy nie?

reklama
Monisia- suuper, gratuluję i ściskam mocno. Teraz już pozostaje Wam się cieszyć bezstresowym okresem ciąży aż do pojawienia się na świecie niuni. No to jak bedzie miałą na imię??
 
dzięki wam dziewczyny!
termin mam na pierwszą połowę marca.
Co do imienia to jeszcze nie wybralismy z mężem.Możze macie jakieś pomysły??
Podoba mi się Agatka,Karina<Bogna<

Pozdrawiam was i zyczę miłego dzionka!!!!!
 
Sosenka ja tez zaliczam sie do tych co sie nie poddały amniopunkcji gdzies w tym watku sa moje wypowiedzi za czasów mojej ciazy ja to czułam i wiedziałam ze bedzie wszystko dobrze tez wyniki z usg były ksiazkowe i tak do konca , teraz mysl o zakupach dla dzidziusia i przyjemnych sprawach
Monisia ​wielkie gratulacje teraz tylko odpoczywaj z nogami do góry
 
reklama
czasami tu zaglądam bo sama przez to przechodziłam.. ogromnie wam gratuluję dobrych wyników i 3mam kciukasy za oczekujące! ja już jestem w 28 tyg i jestem przeszczęśliwa, że zrobiłam amniopunkcję! decyzja była trudna ale teraz cieszę się ciążą tak na 200%.. są nadal jakieś problemy z maleństwem ale jestem dobrej myśli ;-)
także powodzenia ciężaróweczki :-)
 
Do góry