reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rabka

Uleńka_79

Listopadowa Mamusia
Dołączył(a)
2 Lipiec 2009
Postów
4 770
Miasto
okolice Warszawy
Witajcie

Wybieram się do Rabki w grudniu, zastanawiam się nad pobytem w kwaterze prywatnej lub sanatorium. Czy jest ktoś na forum kto mógłby mi udzielic informacji gdzie warto pojechać z dzieckiem 3 letnim? Rabka słynie z sanatorium - jakie sa kluczowe sanatoria do ktorych warto pojechac z dzieckiem? Bardzo proszę o wszelkie informacje. Z góry dziekuję.
 
reklama
My byliśmy w Rabce naszą czwóreczką ( córcia 3,5 l i 8m ) we wrześniu i mieszkaliśmy tu : " - - - WCZASY RODZINNE W RABCE - - - wakacje, noclegi, wczasy" - polecam ! Dobra lokalizacja, blisko park zdrojowy, mili właściciele, obiekt przyjazny dzieciom.
Mieszkaliśmy na górze w tym 4osobowym ale jak sie zwolnił dół to obejrzałam również tą trójeczke i też fajna ! My tam kiedyś wrócimy, bo na prawdę bardzo nam sie podobało. Świetne miejsce wypadowe do Zakopca czy np Szczawnicy
miłego odpoczynku !
pozdrawiam :)
 
Rabka jest dobrym miejscem dla dzieci z problemamy oddechowymi i nie tylko,wiec warto jechac,w okresie cieplejszym atrakcja jest duży park z alejkami i dwa plac zabaw, teżnia, fontanna
kwatera prywatna czy senatorium??? to zalezy jaki chcesz miec pobyt czy rekreacyjny-pochodzic, powdychac powietrze czy chcecie mieć tam jakies zabiegi czy badania zrobione??
jak kwestia senatorium/to pytanie czy prywatnie czy na nfz??bo to tez kwestia terminów i finansów
 
Ostatnia edycja:
Bardzo dziękuję za informację :)

W ostatnim momencie chcialam rezerwować ambulatoryjne leczenie uzdrowiskowe ale zrezygnowałam bo o nastepne sanatorium będe mogła ubiegać się za rok po powrocie wiec rok 2013 mógłby nam przepaść.

Zdecydowałam sie na wyjazd na własną rękę a w następnym roku na początku ubiegać się o normalne sanatorium.
Tak wiec teraz planuje wyjazd prywatnie i szukam kwater.

My byliśmy w Rabce naszą czwóreczką ( córcia 3,5 l i 8m ) we wrześniu i mieszkaliśmy tu : " - - - WCZASY RODZINNE W RABCE - - - wakacje, noclegi, wczasy" - polecam ! Dobra lokalizacja, blisko park zdrojowy, mili właściciele, obiekt przyjazny dzieciom.
Mieszkaliśmy na górze w tym 4osobowym ale jak sie zwolnił dół to obejrzałam również tą trójeczke i też fajna ! My tam kiedyś wrócimy, bo na prawdę bardzo nam sie podobało. Świetne miejsce wypadowe do Zakopca czy np Szczawnicy
miłego odpoczynku !
pozdrawiam :)

mam pytanie czy te apartamenty (już na nie wczesniej patrzyłam) są blisko centrum? Bo z tego co widze na mapie ok 2 km. Z tego co sie dowiedzialam cena jest bez wyzywienia itp.
 
My byliśmy samochodem i do centrum jeździliśmy właśnie autem, albo parkowaliśmy przy parku zdrojowym i dalej z wózkami...Bez wyżywienia. Tam jest aneks kuchenny. Śniadania i kolacje jadaliśmy w domu a obiady w terenie. W samej Rabce jest jadłodalnia, widziałam - niedroga. Jeżeli wybieracie sie bez własnego pojazdu to faktycznie bym szukała czegoś bliżej centrum
 
Do góry