reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

antybiotyki a krwiawiace dziasla u 14 m babla

kachaa28

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Styczeń 2012
Postów
155
Miasto
Piekary Śląskie
witam,mam pytanko.moj babel ma 14 miesiecy.jest teraz chory i przyjmuje antybiotyki(10 dniowa kuracja).ostatnio jak mylismy zabki zauwazylam ze szczoteczka jest z krwi.procz choroby zaczely mu wychodzic tez zeby.myslalam ze juz przebilo sie wszystko co mialo sie przebic ale nie jestem pewna.rano jak wstaje to ma do okola ust troszke zaschnietej slinki z krewka.czy taka dluga kuracja antybiotykami moze spowodowac krwawienie dziaselek??troche sie martwie bo jak zaczela mu sie ta cala choroba to puscila mu sie juz krew z buzi.bylismy u lekarza oczywiscie ktory powiedzial ze jezeli to tylko raz to nie ma co panikowac.do teraz w sumie nie wiemy od czego to bylo bo lekarz podal kilka powodow.albo z dziasel,albo sie ugryzl badz tez przez ta infekcje.dziekuje za pomoc
 
reklama
witam,mam pytanko.moj babel ma 14 miesiecy.jest teraz chory i przyjmuje antybiotyki(10 dniowa kuracja).ostatnio jak mylismy zabki zauwazylam ze szczoteczka jest z krwi.procz choroby zaczely mu wychodzic tez zeby.myslalam ze juz przebilo sie wszystko co mialo sie przebic ale nie jestem pewna.rano jak wstaje to ma do okola ust troszke zaschnietej slinki z krewka.czy taka dluga kuracja antybiotykami moze spowodowac krwawienie dziaselek??troche sie martwie bo jak zaczela mu sie ta cala choroba to puscila mu sie juz krew z buzi.bylismy u lekarza oczywiscie ktory powiedzial ze jezeli to tylko raz to nie ma co panikowac.do teraz w sumie nie wiemy od czego to bylo bo lekarz podal kilka powodow.albo z dziasel,albo sie ugryzl badz tez przez ta infekcje.dziekuje za pomoc

Witaj
Koniecznie napisz jaki antybiotyk dostaje malenstwo to bede omogla wiecej powiedziec o jego wplywie na dziąsła/ krwawienie. Każdy antybiotyk wywoluje inne skutki uboczne.
Pozdrawiam
Katarzyna Buss-Maleszka
 
ten antybiotyk nosi nazwe ,,Cefpodoxim,, tylko ze aktualnie jestesmy w niemczech i nie wiem czy w polsce tez jest ten lek.pozdrawiamy

Witaj
Ten antyniootyk nie ma w swoim działaniu niepożądanych możliwości wystąpienia krwawień, najpewniej nie od jest przyczyna takiej sytuacji u Twojego dziecka. Jesliz tego co piszesz sytuacja się powtórzyła koniecznie skonsultowała bym się z lekarzem prowadzącym.
Pozdrawiam
Katarzyna Buss-Maleszka
 
Do góry