reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kaszka manna HIPP po 4mc

reklama
11,78 g produktów posiadających gluten. Bo ile % "czystego" glutenu w tych produktach jest to nie wiem, chyba że jest napisane. 6,2% glutenu
tak to rozumuje:cool:
 
11,78 g produktów posiadających gluten. Bo ile % "czystego" glutenu w tych produktach jest to nie wiem, chyba że jest napisane. 6,2% glutenu
tak to rozumuje:cool:
5,2% to kasza manna
wychodziło by że kaszy mannej jest 9,88gr

pół łyżeczki czystej manny to powiedzmy 3gr
to tu by wychodziło ponad 1,5łyżeczki

chyba taki cały słoik to za duża poracja glutenu na dzień?
 
taniej wychodzi kupienie zwyklej kaszy manny ugotowanie na wodzie np lyzeczki i dodanie mleka modyfikowanego
 
no niby nie powinno dac sie całego słoiczka.Ja dałam małej poł słoiczka i po nim były takie akcje a na drugi dzień ta połowa co leżała w lodówce zrobiła sie jakaś wodnista i juz mniej ciekawie pachniała
 
reklama
Do góry