reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

pracodawca wplacil pieniadze na inne konto niz podalam ...

marka1307

mama aniołka Michałka
Dołączył(a)
13 Sierpień 2012
Postów
999
Miasto
okolice Krakowa
witam , mam problem pracowalam kiedys w jednej firmie wtedy mialam konto w invest banku, pozniej sie zwolnilam i nie pracowalam okolo roku, teraz od poltora miesiaca znow tam pracuje ale przyjmujac sie dawalam kartke z nowego banku BGZ zeby tam wplywaly pieniazki... pierwsze pol wyplaty dostalam do reki , a teraz na wyplate czekalam i sie nie doczekalam na koncie bgz , cos mnie tknelo zeby zobaczyc konto na invest banku i okazalo sie ze wyslali mi na tamto konto... ( problem jest taki ze ja nie moge ich wybrac bo wszystko zabral bank na poczet prowizji bo konto od kilku miesiecy nie bylo zamkniete...) dzwonilam do kierowniczki mowila ze pamieta ze dawalam ten numer konta ona osobiscie go zczepiala zszywaczem do dokumewntow i w swoich dokumentach tez ma te konto ktore ja podalam przyjmujac sie teraz czyli z bgz, a dzwonilam do kadr to tam najpierw chca mi wmowic ze nie maja innego konta i ze za pozno dalam widocznie ten nowy( ale to niemozliwe po odrazu przy podpisaniu umowy kierowniczka doczepiala ten numer konta co potwierdza) i po moich naleganiach , powiedziala ze oni musza zobaczyc w papierach... jestem na swieta bez pieniedzy... czy moge od firmy zadac aby przelali wyplate na podane przeze mnie prawidlowe konto...???
 
reklama
mam problem pracowalam kiedys w jednej firmie wtedy mialam konto w invest banku, pozniej sie zwolnilam i nie pracowalam okolo roku, teraz od poltora miesiaca znow tam pracuje ale przyjmujac sie dawalam kartke z nowego banku BGZ zeby tam wplywaly pieniazki... pierwsze pol wyplaty dostalam do reki , a teraz na wyplate czekalam i sie nie doczekalam na koncie bgz , cos mnie tknelo zeby zobaczyc konto na invest banku i okazalo sie ze wyslali mi na tamto konto... ( problem jest taki ze ja nie moge ich wybrac bo wszystko zabral bank na poczet prowizji bo konto od kilku miesiecy nie bylo zamkniete...) dzwonilam do kierowniczki mowila ze pamieta ze dawalam ten numer konta ona osobiscie go zczepiala zszywaczem do dokumewntow i w swoich dokumentach tez ma te konto ktore ja podalam przyjmujac sie teraz czyli z bgz, a dzwonilam do kadr to tam najpierw chca mi wmowic ze nie maja innego konta i ze za pozno dalam widocznie ten nowy( ale to niemozliwe po odrazu przy podpisaniu umowy kierowniczka doczepiala ten numer konta co potwierdza) i po moich naleganiach , powiedziala ze oni musza zobaczyc w papierach... jestem na swieta bez pieniedzy... czy moge od firmy zadac aby przelali wyplate na podane przeze mnie prawidlowe konto...???
Czy ma Pani kopię dokumentu, w którym wskazała Pani konto do wypłaty?
 
Ale tamto konto tez jest Twoje na to wychodzi tak? Czyli otrzymałaś pieniądze tylko poszły one na zapłatę konta. Więc ja nie wiem czy mają obowiązek wysłać jeszcze raz.
 
Ale tamto konto tez jest Twoje na to wychodzi tak? Czyli otrzymałaś pieniądze tylko poszły one na zapłatę konta. Więc ja nie wiem czy mają obowiązek wysłać jeszcze raz.
To jest bez znaczenia. pracodawca nie moze sobie wybierać formy przekazania wynagrodzenia. Problem tylko w tym jak udowodnic złożenie dyspozycji dot. zmiany konta.
 
Do góry