reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Home sweet home czyli mieszkanko według lipcóweczek:-)

Taaaak. Babonka widziałam to w najnowszym Mjakmieszkanie lub gazecie w tym stylu. Sama bym się nie podjęła... ale fajnie to wygląda.

kota- jak namierzę, dam znać
 
reklama
dziewczyny, szukam wszędzie dokładnie takiego stolika, na razie chcę uniknąć zamawiania go u stolarza, mam dość wszelkich ekip i niedotrzymanych terminów, ale w stoliku się zakochałam. i nie ma on kantów :)

jakby ktokolwiek widział gdzieś coś podobnego, proszę o cynk :)

Zobacz załącznik 534275

szkoda ze tak daleko mieszkasz bo bym ci polecila fachowca i terminowy :) moj maz hehe
mi zrobil tez solidny stolik ale bialy cieszki jak ....
tu fun page jego kilku prac
https://www.facebook.com/pages/Wojtczak-Meble-usługi-stolarskie/149432425163048?fref=ts

a tu ten stoliczek
https://www.facebook.com/photo.php?...19228444.52545.149432425163048&type=1&theater
 
My na razie mieszkamy z moją mamą. Jestem w zagrożonej ciąży a mąż pracuje za granicą, więc tak przynajmniej zawsze ktoś jest przy mnie. Mamy do dyspozycji spory pokój, więc łóżeczko powędruje do naszej sypialni. W przyszłym roku planujemy kupić swoje pierwsze mieszkanie, także wtedy już zaszalejemy z pokojem dla dziecka :).
 
Tifa, my też tak "startowaliśmy", w pokoju u rodziców w domu :) od tygodnia mieszkamy na swoim i mamy już 13-sto miesięcznego synka :)
powiem Ci, że niby mamy dom cały dla siebie, ale nasz materac (jeszcze się nie dorobiliśmy łóżka haha) wylądował póki co w Kubina pokoju :) nie wyobrażam sobie tak nagle przestać spać w jednym pomieszczeniu.

a dziś zamówiłam sobie firanki do kuchni :) takie o:
10_f.jpg
to nie moje okno, tylko z zdjęcie z netu :)
 
My cały czas czekamy na pozwolenie, w poniedziałek projekt poprawiony po raz kolejny pojechał do gminy:angry::angry::angry: jak nam teraz nie wydadzą pozwolenia to chyba się załamie :no::no: Mineło 3 lata od złożenia pierwszego wniosku - podobno najgorsza gmina w wwie. Każdy próbuje udowodnic że jego stołek jest tam niezbędny i czepiaja się każdej no każdej pierdoły. Ostatnio nawet takiej że na legendzie było napisane 0,12 zamiast 12%, że studzienka na mapie miała 5 a nie 7 mm, i fru wniosek oddalony!
A juz widze oczami wyobrażni pokoje dzieciaków :rofl2: tzn coraz bardziej przez mgłe ale jeszcze widzę :-p:-p
 
reklama
A to inspiracja i paleta kolorów które wybraliśmy do pokoju Małej. Szary i biel jako podstawa a róż i błękit na dodatki.
stylowi_pl_wnetrza_2018203.jpgzestawienie kolorow 7.jpg
 
Do góry