reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CHUSTUJEMY-nosimy w chuście ,chusty i akcesria służe pomocą

Stanowczo Tkana Wiazana bo kółkowa obciąza nierównomiernie! i u ciebie jeszcze ważniejsze będzie dorbre dociągnięcie i dobre wiązanie
 
reklama
Stanowczo Tkana Wiazana bo kółkowa obciąza nierównomiernie! i u ciebie jeszcze ważniejsze będzie dorbre dociągnięcie i dobre wiązanie

Czyli taka byłaby dobra?
CHUSTA TKANA AZIMI bawełna 5m DUŻOkolorów PORADNIK (3012430681) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A jeszcze zapytam, czy z tej samej chusty możemy korzystać oboje z mężem (naturalnie rozumiem, że do każdego z nas trzeba będzie od nowa wiązać), czy lepiej sobie sprawić oddzielne (ze względu na rozciąganie, czy coś innego)? No i czy za każdym razem trzeba ją od nowa wiązać (przy jednym użytkowniku), czy można ją jakoś z siebie zdjąć i zakładać szybciej?
 
palin my używaliśmy jednej, albo ja albo mąż no i do każdego założenia wiązanie od nowa, nawet nie wiem czy się da tak zrobić żeby raz zawiązać a potem hmm zamotać? niee to chyba niemożliwe:no:
 
No cóż, to się będziemy motać :-)

A powiedzcie, serio potrzeba aż tak dużej (5 m)? Czy to jest może uzależnione od wielkości noszącej i noszonego?
 
ja jestem niska, a moj maz wysoki - mamy 5 m
tu zdjecie mojego z chusta
IMG_0086.jpg

a tu Artura z chusta ;-)
100_0075.jpg

koniecznie chcial misia nosic
wlasnie sobie pomyslalam czy mu nie kupic chusty dla lalek - ja bede nosic Filipa a on misia...
 
Fioletowa- ja Zosi zrobiłam kółkową dla lalek- była zachwycona. A miny przechodniów jak szłysmy ja z Marysią, a Zosia z lalką- bezcenne!!!:-D
Synek cudny!
 
Myslałam o kupnie chusty elastycznej,ale słyszalam ,ze sprężynuje jak dziecko staje sie cięższe i to obciaża barki. Najlepsze pewnie beda pewnie chusty tkane.:confused:
Mam pytanie- jak długo dziennie można nosić dziecko w chuście?Czy dziecko sie nie przyzwyczai do noszenia i czy nie bedzie płakało jak nie bedzie akurat noszone?? Tego się najbardziej obawiam
 
reklama
Doświadczone dziewczyny to i ja mam pytanko, chustę miałam kopic już prze Ewie, ale jak się urodziła był luty, pózniej zapomniałam, a jak miała 4 mc. to jakoś kupiłam nosidło babybjorn z którego jestem bardzo zadowolona ale starszej w nim nie ponoszę a młodsza musi mieć co najmniej 4 mc.- a ja z tym nosidłem to nawet atrakcją byłam w okolicy więc co dopiero z chustą.
Ale przejdę do pytania- chciała bym taka chustę żeby młodszą móc nosić w tej leżącej pozycji i w racie a i starsza na plecach albo na boku jak będzie jej wygodniej? Akurat moja Ewka jest drobniutka, 8,5 kg choć to pewnie znaczenia nie ma.
Jak będzie uniwesralna? czy za ok. 100 kupie dobrą używkę?
 
Do góry