reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marzec 2013

Daga, no cóż... mężczyźni...:confused2:
Królowa, Daga, Basieniak, ja już właśnie zasypiałam kiedy mnie chwyciło, pierwszy raz czułam coś takiego. Mocne spinanie się brzucha plus ból praktycznie dookoła i całego brzucha i pleców na wysokości krzyża. Czułam się trochę jak sparaliżowana :sorry:. Było to do wytrzymania, ale trochę ciężko się przy czymś takim oddycha, zwłaszcza w pozycji leżącej..
 
reklama
u mnie to było raczej dość bolesne spinanie brzucha na całej powierzchni + mocny ból w kroczu jakby tam się główką próbowała przebić. Dzisiaj już ok.

Basieniak masz już ustalony termin cc?
 
dzień dobry babeczki :)

pamiętajcie dziś...tryb energooszczędny-z wyjątkiem tych, które aktywnością chcą wygonić maluchy z brzuchów :p- leżymy i pachniemy haha przynajmniej raz w roku nam się należy :p

pogoda sie popsuła, szaro buro mokro ...i tak mi się nic nie chce, więc chętnie posiedzę z leniem na kanapie i podelektuję się ciszą póki mogę :p

mnie w nocy brzuch męczył-takie bóle okresowe, ale wiem że na tym etapie to już norma, skurcze się nie rozkręcają, mała bryka ...spokojnie czekam na swoją kolej ;)

a tu codziennie cosik ciekawego sie dzieje
trzymam kciuki za kolejne maluchy!!!
 
hejka. ja juz po ktg i nic sie nie dzieje:confused2:usg mi pani doktor zrobila i waga malego 3850:eek:nastepny zapis we wtorek chyba ze dziecie zmieni zdanie i wyjdzie:-)ledwo do domu doszlam tak mi juz ciezko. wiec nawet nie mam sily probowac malego wypedzac z brzuszka:-(
makunia,daga dzien sie jeszcze nie skonczyl wiec moze panowie was przeprosza:)
 
Cześć u mnie jednak bez zmian...
w nocy lekkie skurcze,ale nie powtórzyły się takie jak nocy poprzedniej...zaraz się szykuję na ktg. Wczoraj lekarz zalecił bym zrobiła. Zatem jadę zobaczyć czy coś się dzieje...
 
Cześć Dziewczyny :)
NAdrobię Was w wolnej chwili ;)

My już w domu od wczoraj. W poniedziałek urodziła się Maja- najbardziej włochate dziecko świata. 10 punktów, 3270 g, 56 cm słodkości :)

Czujemy się dobrze, chociaż w drugi dzień po cc myślałam, że nigdy do siebie nie dojdę, ale dziewczyny mówię Wam - nie ma się czego bać :)

Sciskam Was mocno i trzymam kciuki za wszystkie mamusie :)
 
reklama
Królowa w poniedziałek mam jeszcze ostatnią wizytę i pewnie będzie mi kazał lekarz chodzić na ktg, a jak nic się nie będzie na nich pokazywać to myślę, że 18 lub 19... na pewno nie później.
 
Do góry