reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

aisha_23 Mnie na SR dwa lata temu uczyli, żeby przy dobrej pogodzie wyjść nawet na następny dzień tylko na krótko na początek. Pierwszy spacer z synkiem zaliczyliśmy po 2-3 dniach, bo padało a to oprócz mrozu - 10 st. jedyne ograniczenie ze spacerami. Jak będzie ładna pogoda to z córcią wyjdę zaraz na następny dzień.
 
reklama
noirel piję piję i g..no to daje. A sokiem i kompotem jabłkowym to rzygam już normalnie. Ja już w szpitalu miałam duże problemy i położna twierdziła, że to przez stres bo nie miałam przy sobie dziecka ale mówiła, że po powrocie do domu sprawa się unormuje ale kicha nic się nie normuje a mleka jak była odrobinka tak jest dalej a mała coraz wiecej mm dostaje bo głodna po cycu strasznie:zawstydzona/y:
 
Natalka to przykro mi bardzo,ale czasami tak jest,na złość,szkoda:-( nic,ważne żeby dzieci były szczęśliwe i najedzone:tak:

mam mega lenia,okna bym pomyła,ale teściowa się kręci po domu,a ja nie lubię jak ktoś patrzy jak ja sprzątam :(
 
Ostatnia edycja:
dobry dzień panie matki! Rozpoczynamy 39 tydzień i dalej nic się nie wykluło! Wyspałam się, ale rano wstałam tak przepocona że szok! Od razu pościel do prania. Mamy mega gorąco w sypialni ... Pogoda się dziś popsuła ale ja jakoś bardziej zmotywowana niż wczoraj, może wreszcie coś poprasuje.

W ciągu ostatniego tygodnia małą zmieniła swoje nawyki aktywności i budzi mnie nad ranem jeżdżąc mi ręką po brzuchu O_O
Fra gratuluje Bruna, wepchnęłaś się co prawda w kolejkę więc dzisiaj RODZI EKLERKA a potem reszta.

U mnie ciąg dalszy okresowych bóli brzucha, zazwyczaj znikają kiedy zmienię pozycję, więc chyba typowe bóle przedporodowe. Ratki zmniejszyły się o rozmiar ale dalej spuchnięte. Seksu ni ma bo czuje się jak nadmuchany balon. Raaany ten 9 miesiąc trwa już chyba z pół roku ...
 
natalia_bis Spróbuj jeszcze pić Karmi classic (to moja recepta na sukces z dużą ilością mleka) oraz herbatkę laktacyjną z Herbapolu (nie żaden granulat, ale zwykłe zioła w pampersie). Nawet jak nie wyjdzie to Karmi jest przynajmniej słodkie i smaczne :) Herbatka mniej, ale do przeżycia.
 
Witam się i ja, z wanny. S pojechał do pracy, ja w chyba lepszym nastroju niż wczoraj choć nie są to jednak wyżyny moich możliwości:)
Po kąpieli zamierzam ogarnąć balkon z gratów które S tam skumulowal, i posprzątać 2 szuflady w kuchni. Potem może wezmę się za szydełko i jakieś kolorowe pokrycia na balkonowe krzesła, hmm...
Matylda się na świat nie pcha to się czymś zajmę bo jeszcze znów mnie dopadnie wczorajszy nastrój:/
Jutro chyba na jakieś zakupy większe pojedziemy bo coś nam się mnóstwo rzeczy kończy albo już skończyło. Stwierdziłam że chyba lepiej yo teraz ogarnąć niż po porodzie...
Dobrze że słońce świeci! Bez tego bym chyba zaczęła fiksowac na maxa.
Pranie wstawilam to jeszcze później pewnie coś poprasuje. Grunt dotrwac do wieczora, przespać noc i obudzić się już dnia następnego...
 
Dobry!
Wiolonczela,Fra gratuluje mlodych mezczyzn! :-)

My na spacerze bylismy jak jeszcze bylysmy w szpitalu.Maja na oddziale wozki wiec tylko wyscielilismy domowym kocykiem,pieluszka tetrowa i w droge :-) I zaraz po powrocie do domu tez bylismy na spacerze.Na dluuuuugich kilkugodzinnych bylismy jak dotad tylko kilka razy bo przyszla prawdziwa wiosna i deszcze padaly.:sorry2:


Z kosmetykow u nas dzisiaj jednak mydlo do mycia ciala i glowy bedzie niezbedne.Bo sie tak obzarl Franklin,ze sie caly obrzygal.Przemylam woda ale zapaszek cokolwiek nadal czuje :dry: Poza tym uzywam kremu nawilzajacego do cialka(luszczaca sie,sucha skora wlasnie),krem do pupy,emolium i kremu UV do pychola.Wszystko.Nie widze tez na razie innych potrzeb.

Franklin miewa dni,ze wisi od rana do nocy na cycu.Smoczkiem pluje,prycha,wscieka sie i krzyczy na mnie.Ze co ja jej za swinstwo daje.Mamy 3 rodzaje i zaden nie pasuje :no: Przyuczac specjalnie czy zmuszac nie planuje.Nie chce to nie.
A za smoczek nie robie bo ona caly czas ssie i przelyka.Wczoraj sie przekonalam...wazy 3430g!:szok: Biorac pod uwage,ze 2 tygodnie temu wazyla 2950g(po spadku mam na mysli) to wiadomo,ze z niczego sie to nie wzielo.:-)

Wiecej (grzechow) nie pamietam...Cos mialam jeszcze odpisac...:sorry2:
 
Czesc baby;)

U mnie piekna pogoda, zielono za oknem, az sie zyc chce;)
Chociaz nocka ciezka - potworna zgaga mnie meczyla, sikanie i bole wszelkiej masci - za wyjatkiem skurczy :/ A nad ranem brzuch zaczal mnie bolec tak okresowo ale znosnie- to raz, i bol byl ciagly, nie zadne skurcze-to dwa.

I teraz pytanie do was i kochanej naszej Zapo - moze by stworzyc osobny watek z poradami karmieniowymi, kupkowymi, pielegnacyjnymi,szczepieniowymi itp. zeby tu nie robic balaganu i tez zeby nam zielonym latwo bylo cokolwiek pozniej znalezc?
 
reklama
dziś w Warszawie ma być mega słońce i 27c,więc zmywam się teraz na zakupy,a potem opalanie,a w przerwach sprzątanie jakieś :)
 
Do góry