reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kasiek - juz tak mam,ze znikam kiedy mnie cos przerasta:zawstydzona/y:
nie pamietam,jak sie zdjecia dodawalo:no:

1111111111 (1).jpg1111111111 (2).jpg1111111111 (3).jpg

1111111111 (4).jpg

udało się;p
 

Załączniki

  • 1111111111 (1).jpg
    1111111111 (1).jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 60
  • 1111111111 (2).jpg
    1111111111 (2).jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 64
  • 1111111111 (3).jpg
    1111111111 (3).jpg
    36,7 KB · Wyświetleń: 60
  • 1111111111 (4).jpg
    1111111111 (4).jpg
    56,7 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
reklama
:tak:
mial niedawno sesje zdjeciowa, ponad setke zdjec dostałam.
szkoda tylko,ze było zimno i padal deszcz,nie moglam go przebrac:-(
 
hej
Kasiulka,trzymam kciuki,nie poddawaj się musi być dobrze...!

Mama Kubusia oba ładne imiona więc macie trudny wybór :tak: u nas jak dziewczynka to Zosia(mąż zadecydował i koniec kropka:-D) a chłopiec Kacper,ewentualnie Bartek, ale tu jest konflikt bo ja chce Bartosz a mąż Bartłomiej,więc pewnie jak coś to Kacper zostanie.
Oksana świetny Kubuś,jaki przystojniak

Dziewczyny HELP!!!!!!! to dopiero początek ciąży a ja mam już brzuch jak z bliźniakami w 4-5miesiącu!!!!!!!!!!!!!!Naprawdę!i pewnie z tąd były te skurcze...Kupiłam na początku kwietnia sukienkę bo mamy teraz 2 wesela ,jak ja przymierzyłam to po prostu bez szans brzuszek tak wylazł jak by to był co najmniej 5miesiąc!!!!!!!Tym bardziej że ma odcięcie pod piersiami...no szok po prostu,jestem troszkę zdruzgotana bo co będzie do końca ciąży?!!:eek:
 
milusia a moze to beda teraz trojaczki....? :szok: :-D
jak juz w 6tc juz masz brzuchalek to do konca to niewiem.... :-D moze tak narazie wyskoczyl ci :) a potem stanie ;)
 
Kasiulko :confused2::-( to straszne:( jestem myslami z toba!
Moja znajoma wlasnie miala skracana szyjke bo tez bardzo zle wyniki...a jak dobrze pamietam to tobie tez to cholerstwo wycieli i mialbyc spokoj...to takie straszne:(

Zyraffko juz myslalam ze serio zapomnialas kto ja jestem! Amelka ma sie dobrze ale po malu dopomina sie o rodzenstwo:)
po podrozy poslubnej zaczniemy myslec...bo juz czas podjac decyzje.
 
hehehe ale mam rogala na twarzy jak przeczytałam post Lizy i Milusiowych trojaczkach, Liza jak sie sprawdzi Twoja przepowiednia to jesteś mega ;) chcialabym zobaczyc minę Ewci jak to przeczyta heheheheh

Milusia Zosia super imię, fajnie jakby była dziewczynka;) zyczę Ci z całego serca, ja bardzo pragnełam córeczke i dopiero niedawno zaczełam sie cieszyc z kolejnego chłopca;) tyle ludzi nie moze zajsc w ciążę, wiec trzeba się tylko cieszyc;)

julia wow 2 sierpnia juz niedługo! oh jak ja miło wspominam przygotowania do ślubu;) pokazesz kieckę? zapraszasz wszystkie bbciotki? :p

kasiulka cały czas o Tobie myśle i nieustannie trzymam kciuki!

oksana cudnego masz synka!

Perfecta jak tam mamusiu? sypiasz czasem? jaka jest Zosia, grzeczna? moja kolezanka, ktora ma 3 tygodniowa coreczke mowi, ze mała spi po 8 godzin!!!!!! Kuba tyle na raz przespał jak miał ze 2 latka!szok

Zyrafka jak sie miewasz ze swoimi troublemakersami?;)

bylam dzis na usg, młody popdobo wazy ponad 3,5, jak urośnie do 3,8 to nici z naturalnego porodu i znow bedzie cc, eh co by nie było fajnie, ze już finisz;) proszę o trzymanie kciuków
 
mama kubulki czasami te USG sa przeklamane;p Amelia miala miec ponad 4 kg a miala 3,6 kg wiec wiesz zawsze trzeba liczyc +/- 500g
No czas leci strasznie:) pochwale sie kiecka tylko przypomne sobie jak sie wstawia:) wszystko jest na mojej glowie bo P. jezdzi zawodowo,wiec mam nie lada wyzwanie;p ale daje rade. W sumie wiekszosc rzeczy juz mamy zakupione wiec zostalo czekac:)
Oczywiscie zapraszam:)
 
reklama
mamo kubulki przynajmniej nikt nie bedzie ci kosmetykow podbieral, bluzek i szpilek;-):-)
ja tez jestem jedyna laska w domu i nie narzekam, a wkurza mnie kiedy ktos do mnie mowi: szkoda ze nie parka
kurcze przeciez to dzieci a nie zamowienie na pizze

julia fajnie tak planowac, tez mnie to krecilo, tylko przerazajace ile to kosztuje
 
Do góry