reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Kasiulka trzymam kciuki, musisz uwierzyc sama ze bedzie dobrze!!!

Milusia a wogole moze byc opcja ze bedzie ciaza mnoga? u Ciebie w rodzinie byly takie przypadki czy u bylego?
Nie martw sie... tak czy tak dasz rade... kiedy masz wizyte teraz??
z tego co pamietam to poprzednia ciaza byla mnoga wiec jakas szansa jest:-p:-D

milusia to pewnie gazy, tez tak mialam, a teraz brzuch ledwo widac:tak: A jak sie czujesz?

Perfecta strasznie fajnie czytac takie posty!!!:-)

anecznik pamietaj ze to co scisniesz na dole wyjdzie gora albo bokami:-p Teraz sa fajne kroje sukienek, moze lepiej kup cos luznego odcinana pod biustem np?


mama kubulki bedzie dobrze, urodzisz w mig kochana &&&&&&


gosiagro co u was?? macie wyniki z przedszkola?

kasiek a co u ciebie jak bol brzucha???
 
Ostatnia edycja:
reklama
milusia :szok: no to naprawde czekamy na wizyte teraz i sie wszystko okaze! fajny mix, i moze byc znow ciaza mnoga :rofl2: alezycze Ci ttego bys miala tak jak chcesz, choc teraz to juz wiadomo od kogo zalezy wszystko... :tak:
jak sie czujesz??? :-)

z tego co pamietam to poprzednia ciaza byla mnoga wiec jakas szansa jest:-p:-D

No tak ale ja nie pamietalam czy to z jej strony byla mozliwosc blizniaków czy z exa, bo jak z exa to teraz szanse male ale jak widac szanse sa wieksze... :p
 
Ostatnia edycja:
Koriander - z brzuchem to trwało tylko trzy dni i minęło jak by nigdy nic... porobiłam sobie badania krwi, moczu, cukru itd., czekam na wyniki. Robiłam też rentgen kolana które mnie boli od marca i żadnych nieprawidłowości nie widać, więc jest dobrze, dziwne tylko że nadal boli... Co u Lilusi? Daj jakąś foteczkę! Tak dawno Was nie widziałam! Jak się czujesz?
 
dzięki dobrze się czuje,dziś stanęłam na wagę i kolejny szok...+2kg...no masakra jakaś ,a jem normalnie jak zawsze...przy bliźniakach przytyłam 13kg to teraz pewnie dobije setki:eek: ale mam humorki:-D
 
Cześć Dziewczyny!

Widzę, że troszkę się tu ruszyło:)

oksana- śliczna sesja, przystojniak z Kubusia!

milusia- spokojnie, ja miałam tak z Łukaszkiem, w grudniu miałam już taki brzuch jak z Sylwią w 5 miesiącu. Nie miałam małego na finiszu ale też nie był jakiś monstualny hehe

liza- nie strasz milusi :-D:-D. Pamiętam jeszcze swoje nerwy, stres i łzy strachu jak się dowiedziałam w drugiej ciąży ze mają być bliźniaki...

julia- od myślenia dzieci się nie rodzą hehe :-D:-D.

mamo kubulki- łatwo nie jest, mam jakiś kryzys może dlatego ze nie wychodzę wcale sama z domu, już mam dosyć, prania, składania, chowania, wyciągania, układania, mycia, odkurzania itd.a pomimo tego wiecznego bajzlu ehh. Duży i silny chłopak będzie ale nie martw się, usg przekłamuje często, mam nadzieję, ze uda Ci się naturalnie tak jak chciałaś.

nadiczko- jak Ty sobie radzisz??? karmisz piersią??

anecznik- ja mam chuda dupę i gruby brzuch, bardzo nieproporcjonalnie więc mi żadne gacie nie pomogą :-D.

milusia nie słuchaj będzie Zosieńka i już :-).

kasiek- następna straszy :-D .


100% Sylwi w Sylwi :-D
DSC_0039.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0039.jpg
    DSC_0039.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 28
Ostatnia edycja:
Żyrafcia dzięki pocieszyła choc trochę-Ty na pewno wiesz jak ja teraz sie czuje i jakiego mam pietra:-DSylwunia superaśna, ja chce takiej Zosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jak będziecie miały już mnie dość to piszcie:-D
 
to moze jednak byla jelitowka? a robisz jakies oklady czy zabiegi na kolano?
U nas super, ja czuje sie coraz lepiej ale ostatnie 3 tyg ledwo przezylam:baffled::baffled:
Wstawie jakies fotki, moze z urodzinek:tak:

zyraffka Sylwia jest przesliczna, udaly wam sie dzieciaczki:tak::tak:
 
zyraffka jaka Sylwia jest slodka, i widac podobienstwo do brata duze :tak: :-) super ;-)
Milusia ;-) to ile juz prztylas?
koriander a co sie dzialo przez te 3 tyg? jejku juz 13tc :-) ale to leci... :szok:
 
Witam

przyszlam sie pozalic...
Bo chyba tylko na mysleniu o ciazy sie skonczy:( dzis odbylam powazna z moim P. i wychodzi ze tylko ja chce drugiego dziecka... jestem zalamana bo czy w takiej kwesti jest jakis kompromis? co ja mam teraz zrobic jesli cialo sie domaga....???!!! mam czas do przyszlego roku maja bo potem konczy mi sie wychowawczy i z pracy bede musiala zrezygnowac bo niemam jak wrocic...;/ ehhhh


Kasiu caly czas o Tobie mysle!
 
reklama
julia- nie martw się, przemyśl sprawę, okresl jakie są plusy posiadania dwójki dzieci, porozmawiaj jeszcze z mężem, jak będzie w dobrym nastroju, może przemyśli jeszcze raz wszystko.
 
Do góry