reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

Witam
przyszlam sie pozalic...
Bo chyba tylko na mysleniu o ciazy sie skonczy:( dzis odbylam powazna z moim P. i wychodzi ze tylko ja chce drugiego dziecka... jestem zalamana bo czy w takiej kwesti jest jakis kompromis? co ja mam teraz zrobic jesli cialo sie domaga....???!!! mam czas do przyszlego roku maja bo potem konczy mi sie wychowawczy i z pracy bede musiala zrezygnowac bo niemam jak wrocic...;/ ehhhh

W sumie to jest sposób na "wpadkę" tylko to nie uczciwe wobec Twojego. Faktycznie rozmowa będzie lepsza, może wcześniej piwko podaj :-)

My od lipca zaczynamy starania :-) mi się marzą bliźniaki bo zawsze chciałam trójkę dzieci, ale szanse na to mizerne bowiem żadnych w rodzinie nie było :-)
 
reklama
W sumie to jest sposób na "wpadkę" tylko to nie uczciwe wobec Twojego. Faktycznie rozmowa będzie lepsza, może wcześniej piwko podaj :-)

My od lipca zaczynamy starania :-) mi się marzą bliźniaki bo zawsze chciałam trójkę dzieci, ale szanse na to mizerne bowiem żadnych w rodzinie nie było :-)
jak cos to się zamienimy:-D:-D:-D:-D:-D



Julia bardzo Ci współczuję sytuacji...Ja nigdy nie chciałam by moje dziecko było jedynakiem,bo uważam to za krzywdę którą rodzice robią dziecku,zawsze fajnie mieć rodzeństwo,chociaż jedno,wtedy dzieci nie wyrastają na takich samolubów...I zawsze jest ktoś kto na kogo można liczyć,z kim można się pobawić...Porozmawiaj jeszcze z nim na spokojnie,ale dlaczego o nnie chce?podał jakieś konkretne argumenty???



My po kawce i ciachu u mojej mamy a zaraz jedziemy na obiad do Teściów


Kochane w dniu Mam życze Wam grzecznych dzieci:-D
 
czesc dziewczyny
wpadłam w panikę, mam skurcze co 10-12 minut, nie wiem czy mam juz jechac na IP, ale jestem w stresie, blagam trzymajcie kciuki

wszystkiego najlepszego dla Was Mamusie!!!!!!!!!!!!!! synek mi dzis spiewał 100lat;)słodziak....

milusia pisz jak najwiecej
julia głowa do góry, moze mu sie odmieni!

rety, ale te skurcze bolą.... w poprzedniej ciąży mnie pokroili i nawet nie doswiadczylam bólu porodowego, za to ból po porodzie też do przyjemnych nie nalezał........
 
mamo kubulki - zycze spokojnego i szybkiego porodu :)

Dziewczyny jak Wam idzie sprzedaż rzeczy/zabawek po dzieciach? u mnie od ponad roku jakis paskudny zastój.. jak juz ktos jest zainteresowany,to jest to typu dupozawracacz-gawędziarz ,któremu nic nie odpowiada.Przez to ,że allegro zmieniło layout nie potrafię się tam totalnie odnaleźć.. nie wiem jak się kupuję,a co dopiero licytować, czy sprzedać...

Tylko ciuchy po Kubie sprzedaję na bieżąco,cena za paczkę 30-60szt jest tak śmieszna,że nawet na porządne buty czy spodnie się nie zwróci.ale lepsze to niż nic... ;-)


Młody ma manię na punkcie dinozaurów (była już myszka miki,maniek, piraci,) , prawie codziennie przypomina mi,że mieliśmy jechać do Zaurolandii koło Gniezna,czy tam Biskupina..

Niby jest taki fajny, wygadany, puzzle 60el.ułoży w 5minut, pyskować też potrafi, a głupol nie rozumie jak ma pedałować na rowerze.. a w przyszłym roku będzie mu za mały :D
 
Mama kubulki - trzymamy kciuki!!! :)

Cobra - ja trochę rzeczy sprzedałam na tablica.pl, pozostałe wiozę do komisu i mam to gdzieś, nie zagracam sobie domu i tam większe szanse na to że ktoś kupi. Damian od pół roku ma szał na punkcie Angry Birds.... kupiłam mu kiedyś taką gierkę za 16zł i do tej pory dzień w dzień się nią bawi, aż miło... na urodziny chce mu kupić pościel z Angry Birds. Będzie zachwycony. A co ja mam powiedzieć o swoim? też mądry, układa puzle a w kwestii nocnika głupol jakich mało :( tzn. są postępy ale na razie nie zachwalam
 
Mama kubulki - trzymamy kciuki!!! :)

Cobra - ja trochę rzeczy sprzedałam na tablica.pl, pozostałe wiozę do komisu i mam to gdzieś, nie zagracam sobie domu i tam większe szanse na to że ktoś kupi. Damian od pół roku ma szał na punkcie Angry Birds.... kupiłam mu kiedyś taką gierkę za 16zł i do tej pory dzień w dzień się nią bawi, aż miło... na urodziny chce mu kupić pościel z Angry Birds. Będzie zachwycony. A co ja mam powiedzieć o swoim? też mądry, układa puzle a w kwestii nocnika głupol jakich mało :( tzn. są postępy ale na razie nie zachwalam

Kubą zaczęły manipulować reklamy,i chce na urodziny Furby... ma ktos? generalnie myslę,że skończy jak reszta zabawek czyli w kartonie. ;/ gdyby chociaż był ciut tańszy...

Młody bez pieluch w dzień i noc od marca zeszłego roku.. ze smoczkiem było trudniej,ale sie tej zimy udało. płakał przez sen,zaczął się moczyć w nocy,prawie mi serce pękło.. po tygodniu zapomniał.
 
reklama
Do góry