reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwiec 2010

reklama
kasiulka musisz myśleć pozytywnie, po prostu musisz! Percia dobrze mowi, ze pozytywne myslenie działa cuda! znam kilka osób, ktore uporały sie z tym syfem, wiec to sie da zrobic! głowa do góry! pamiętaj, ze masz dla kogo walczyc!!!!!!!!!!! ściskam kciuki z całej siły!!!!!! bedzie dobrze, bo nie ma innej opcji i juz!!!!!!!! zobaczysz wspomnisz moje słowa
milusia ma byc Antos albo Adaś, wciąż nie mozemy z męzem dojsc do porozumienia, a Wy jakie macie opcje na imiona? super, ze sie dobrze czujesz;) ja od 7 do 15tc mialam wyjete z życia, bo wymiotowalam cały czas, bleee oby Ciebie to nie dopadło!
 
Czesc dziewczyny pamieta ktos mnie jeszcze?!!!:)

No ja zyje przygotowaniami do slubu:) ostateczna i nieodwolana decyjza na 2 sierpnia!!:) Amelka ma sie dobrze:) jeszcze troszke i 3 latka bedzie miala..

Kasiulka niemoge ogarnac tego co przeczytalam! to takie niesprawiedliwe!:( Trzymam mocno kciuki kochana a bardzo beda ci potrzebne! Dziewczyny maja racje musisz myslec pozytywnie!! Co lekarz mowi? gdzie sa przezuty? kiedy leczenie? przepraszam jesli niechcesz o tym mowic...

Milusia gratuluje i zycze spokojnej ciazy:) my po slubie zaczniemy cos myslec:) Czas na rodzenstwo da Amelki

Perfecta
gratuluje coreczki!! Zosia piekne imie:)
 
kasiulka- napisz proszę co lekarz powiedział


mamokubulki- każda brzuchatka jak tylko skończy 37 to już rodzi :) mnie się bardziej podoba Antoś, z Adasiem mam złe skojarzenia :)

milusia- cieszę się, ze jesteś w swietnej formie, oby tak do końca ciąży :))

cobra- jak się masz? co u Kubulki??

julia- a kto Ty jesteś?? :) przedślubne szaleństwo :) kiedy to było ?? i dobrze ze mam już to za sobą hehe. Jak Amelka się sprawuje??
 
Na 100% zaatakował nerkę i węzły przy aorcie. Więcej lekarza nie słuchałam, bo z nerwow jakby mi się myślenie wyłączyło. Od wtorku szpital i chemia
 
Jakoś żyje;) choć bywało lepiej.
Kuba od wrzesśnia idzie do przedszkola,generalnie czlowiek ADHD.. ciagle mówi, kręci sie, usiadzie jak je tylko.
W lutym straciłam prace, i na razie mam tylko jakieś sporadyczne zlecenia.
Najgorzej jest zimą, bo rachunki za ogrzewanie ogromne,a i tak jest zimno.
to tak w skrócie.

Kasiulka - będzie dobrze, musi byc.
 
reklama
Kasiulka - tak mi przykro... nie wiem co napisać, bo i tak to nic nie da... jestem z Tobą i trzymam kciuki!

Cobra - witaj łobuzie! tyle Cię tu nie było... pozdrowienia dla Kubusia! może jakąś skromną foteczkę??? a tak w ogóle, to jak przestałaś pisać to każda z nas zastanawiała się co się stało... czemu zwiałaś? :dry:

Mamo Kubulki - trzymam kciuki!!! Mnie podoba się i Antoś i Adaś :)
 
Do góry