reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

wieczor...no,oczywiscie u nas w domu emocje siegna ;-)zenitu,haha. Ciekawe,jak to sie skonczy... Hihi. Zycze wszystkim spokojnej nocy i pilkarskich snow!
 
reklama
Super że remis. Gdyby nie pierwszy spalony wygralibyśmy jak nic:-):-):-)
Mój mąż tak sie darł, że psy się pochowały po kątach:-D
Teraz trzeba Czechów pokonać.
jak myslicie - damy radę???
 
Sencilla z calym szacunkiem do naszych braci Czechow :) ale obysmy tylko z nimi :
- nie przegrali
- nie zremisowali

chociaz powiem wam, ze te cale mistrzostwa europy jak narazie przebiegaja dosc nieprzewydywalnie!
Holandia przegrala z Dania, Irlandia z Chorwacja... No no ;) Moze i TERAZpolska ? :D
 
dzien dobry...

Ja juz wrocilam z Bredy ... robie sniadanko i zmykam do MAKRO...:tak: - ja znowu lubie Czechow bo sa tacy pogodni;-) i otwarci... ale kibicuje PL:-) choc nie powiem zebym dzis meczu Holandii nie planowala obejrzec...:-D ORANJE:-):-):-)
Do potem laski...
 
reklama
Do góry