reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Tu znajdziesz dzisiejszy LIVE dotyczący uwazności w relacji z dzieckiem. Jak sue przyda - zapraszam :) Do zobaczenia na Instagramie Dołącz, obejrzyj LIVE
reklama

Ostatnio dodane przez alutka 1

  1. A

    parens rzeszów

    Ale tu cisza. Ala i zuzik gratuluję. Nuna zapraszamy na fb
  2. A

    parens rzeszów

    Milena ja odpadam bo jeszcze w dwupaku. Mam nadzieję że to już ostatni tydzień. Pozdrowienia dla wszystkich.
  3. A

    parens rzeszów

    Anula gratulacje dużo zdrówka dla ciebie i córeczki. Madziula powodzenia. Milena ale rośnie ten twój synek. Pozdrawiam mamusie również te przyszłe.
  4. A

    parens rzeszów

    Faro zdrówka dla maleństwa i szybkiego powrotu do domku do mamusi.
  5. A

    parens rzeszów

    Jup gratulacje dużo zdrówka dla was i szybkiego powrotu do domciu.
  6. A

    parens rzeszów

    Rea wielkie gratulacje. Zdrówka dla was ""
  7. A

    parens rzeszów

    Anula u mnie raz lepiej raz gorzej teraz obecnie jestem w szpitalu bo strasznie twardnieje mi brzuch ale mam nadzieje ze te trzy miesiące do końca szybko zleca. Pozdrawiam
  8. A

    parens rzeszów

    Milena gratulacje,:-)
  9. A

    parens rzeszów

    Rea brzusio piekny .pozdrawiam
  10. A

    parens rzeszów

    Sisi gratulacje. Zdrówka dla mamusi i córeczki
  11. A

    parens rzeszów

    Goyah gratulacje""
  12. A

    niski przyrost BETA HCG - zmartwiona

    Olcia przykro mi,
  13. A

    parens rzeszów

    Joasik gratulacje,,
  14. A

    niski przyrost BETA HCG - zmartwiona

    Olcia 3mam kciuki za twojego kropeczka daj znać co tam.
  15. A

    parens rzeszów

    Anula ja ogólnie poza tym brzuchem czuje się dobrze raz na jakiś czas mnie zemdli i tyle objawów
Do góry