reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Mialam cc,(swoja droga ciężko dochodze do siebie )

Zakaz jest z powodu duzej zachorowalności ( grypa?)
Przy duzej ilosci maluchow na oddziale .
Faktycznie jestem w szpitalu juz 3 tyg (patologia wcześniej)
I b.dużo chorych,ciagle sie balam zarazić !
 
reklama
jup przede wszystkim gratulacje :tak:wiem że nie spodziewałaś się takiego obrotu sprawy, ale grunt że maluchy mają się dobrze, bardzo ładną wagę mieli, ty teraz odpoczywaj, zbieraj siły bo ogrom pracy cię czeka, a my tu wszystkie będziemy trzymać kciuki za szybki powrót do domu, bo gdzie jak gdzie ale w domu najlepiej ;-)
A powiedz mi jak to się stało że urodziłaś wody ci odeszły czy bóli dostałaś ? Jak opieka w PF
pozdrawiam ;-)
 
Dziekuje za gratulacje :)

Anula
Mialam skurcze,ale takie sobie. .glowny powód to byla calkowicie zgladzona szyjka plus rozwarcie,ja sie nie znam,ale myślę, ze moglabym jeszcze polezec na patologii ,stalo sie jednak inaczej i pozostaje zaufac decyzji ordynatora.
Juz widuje maluchy.
Nie ogarniam sytuacji .
Opieka jest OK. Najgorzej odwiedzajacy nie przestrzegajacy zasad,przychodzacy cala rodzina,nieraz chorzy i nikt ich nie pouczy. A tu czlowiek ze wszystkim na wierzchu itp. I jeszcze z wczesniakami u boku. Ale powiem wam,ze marze juz o domu,jestem tu czwarty tydzień
 
Anula mdłości straszne , które pomału przemieniają się w wymioty , ale ile ja na to czekałam :-) , po za tym senność i zmęczenie ...
Coś ten suwaczek nie chce mi działać :-)
 
Witam dziewczyny ! prosze o poradę i sugestie. 27.03.2015 Miałam 1 podejscie do in vitro w Parnsie u dr M z uwagi na fakt , że wystapiły trudnosci z dostaniem sie do prawego jajowodu ( niedrozny , niebezpieczenstwo naruszenia maciy) pobrano 4 jajeczka z lewego , jedno było dojrzałe i zostało zapłodnione ale po 3 dobie przestało sie dzielić. Prosze o porade 20.04.2015 r. mam wizytę i moze dałabym lekarzowi jakies sugestkie tj. miałam zastosowamy krótki protokół otórz chcialabym zapytac czy długi protokół moze rokowac zwiekszenie ilosci dojrzałych jajeczek, ponadto czy faktyczxnie ze wzgledu na moj wiek 39 lepiej czekac z transferem do piatego dnia? pozdrawiam:-)
 
reklama
madziulka u mnie na szczęście zostało tylko na mdłościach nie rozwineło się do wymiotów, a spać to chodziłam po 3 razy dziennie :-D ale to po I trym przejdzie,
inga faktycznie ze względu na wiek powinnaś mieć transfer w 3 dobie, wiadomo że najlepiej zarodeczki będą miały w macicy niż w laboratorium, a tak wogle to ja bym przemyślała poważnie następne podejście w Parensie, oczywiście życzę efektywniejszej stymulacji zakończoną sukcesem :tak:
 
Do góry