reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ginekolodzy rzeszów

podpinam sie do wypowiedzi wyzej...dr J. Śliwa dla mnie najlepszy chodze do niego juz z 8 lat pewnie prowadzil moje 2 ciaze wykonal cesarke przy drugim porodzie nigdy nie odmowil pomocy, zawsze przejmowal sie nawet najmniejszymi nieprawidlowosciami...jak powiedzial ze wszystko jest ok to wiedzialam ze na pewno tak jest....w czasie usg sprawdzal wszystko bardzo bardzo dokladnie....w szpitalu zawsze poznawal ze jestem jego pacjentka nie odwracal sie jak inni lekarze udajac ze nie znaja....
 
reklama
Hej dziewczyny.
Jestem po 3 poronieniach i w szpitalu polecono mi doktora Jacka Śliwę. Jestem spoza Rzeszowa i potrzebuję dokładne namiary na tego lekarza. Mogłybyście mi podać aktualny adres i nr telefonu? I czy do doktora obowiązuje rejestracja oraz w jakie dni przyjmuje?
 
Ostatnia edycja:
Hej,
Polecam dr Sabinę Kluz. Przyjmuje prywatnie na Rejtana. Młoda, kompetentna kobieta, choć niezbyt wylewna :) (gaduły mogą mieć problem z nawiązaniem z nią kontaktu). Zawsze ma tłumy
 
Z czystym sumieniem polecam doktora Chruściela. Z reszta poleciłam juz kilku znajomym i wszyscy sa zadowoleni. Przyjmuje tylko prywatnie na Zalesiu, wizyta 100 zł + raz do roku robi cytologie, do tej pory robil w cenie a teraz liczy jeszcze dodatkowo 20 zł. Prowadzil moja ciaze z powodzeniem. Mam porownanie dlatego smialo polecam, jest kompetentny, mily, uprzejmy i przede wszystkim odpowie na kazde pytanie. I co najwazniejsze to przynajmniej czlowiek wie za co placi, wizyta trwa przynajmniej pół godziny, bada bardzo dokładnie i wszystko, ma dobry sprzet i przyjemny gabinet z wydzielonym pomieszczeniem gdzie mozna sie spokojnie rozebrac i przygotowac do badania. jedyny minus to taki ze umawia na godzine a potem i tak sie czeka 30-40 min. ale to wlasnie wynika z faktu ze stara sie nie zostawiac zadnego pytania swoich pacjentek bez odpowiedzi. Co ja akurat doceniam.

To ja tylko uzupełnię, że dr Chruściel nie przyjmuje już na Zalesiu tylko na Niepodległości. A pod opinią mogę się podpisać obiema rękami. :)
 
Witam,
Ja też chodzę do Chruściela i mogę go w 100% polecić. Mam tylko jeden problem, chciałam rodzić w Profamili a on tam nie przyjmuje. Czy ktoś się orientuje czy mogą mi odmówić przyjęcia ( tak słyszałam)
 
anabuska, z tego, co słyszalam to mogą, jak nie będą mieć miejsc, a część trzymają dla swoich pacjentek. Ja pierwsze dziecko rodziłam własnie w pro-familii. Miałam na skierowaniu od dra Chruściela napisane Szpital na Szopena lub Pro-familia.
 
Czyli może się uda z tą Profamilią. W sumie to nie mam aż takiego parcia żeby tam rodzić, ale spróbować nie zaszkodzi. Koleżanka tez chodziła do Chruściela a rodziła w Profamili. Pozdrawiam
 
Ja chodzę do dra Szpejankowskiego w Primaginie na Zenitowej. Polecam w czystym sumieniem. Wszystko full wypas. Miły, kompetentny, odpowiada na wszystkie pytania, na każdej wizycie USG (również 4D), na USG połówkowym nagrywa film :-). Nie zamieniłabym go na żadnego innego. Pracuje w szpitalu na Rycerskiej.
 
Widzę że watek nadal działa wiec i ja sie dopisuję Polecam Dr. Chruściela Mam porównanie z innymi lekarzami Ze wzgledów zdrowotnych musiałam przenieść się do innego specjalisty(od niepłodności) gdyby jednak tak nie było nie zmieniłabym go nigdy Zrobił mi dokładną historie choroby i dzieki temu nie musze miec teraz robionych pewnych badań ( zrobił chyba wszystkie jakie można było zrobić) Rewelacyjny miły człowiek, bada delikatnie, zawsze można na niego liczyć oddzawania nawet po 21 jak wczesniej nie daje rady Byłam w szpitalu na szopena i był bardzo zaangażowany Pod jego opieką czułam sie naprawde bezpiecznie, mam nadzieje że wkrótce zajde w ciąże i do niego wróce...
 
reklama
dr Dorski bardzo przyjemny lekarz, konkretny
dr Szpejankowski, po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że jest bardzo zorientowany
dr Stącel polecam tylko jeśli nie macie problemów, zleca badania bez problemu, miła, ale nie ma wiedzy i doświadczenia z problematycznymi ciążami, plusem jedynie jest to, że przyjmuje na NFZ
 
Do góry