reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pro-Life ginekolog Rzeszów

reklama
A to KK ma jakąś swoją akademie medyczną do kształcenia ginekologów? To nie jest tak, że każdy lekarz zobowiązany jest przede wszystkim przysięgą Hipokratesa i niezależnie od wyznania ma działać dla dobra pacjenta?
Przysięga Hipokratesa była składana przez lekarzy, ale w starożytności. W Polsce składa się Przyrzeczenie Lekarskie.
Za rok rusza lekarski na KULu, także w sumie to taka namiastka uczelni medycznej KK.
 
Witam,
Szukam jakiegoś katolickiego ginekologa do prowadzenia ciąży w Rzeszowie.
Znacie kogoś godnego polecenia?
A jaki to jest ginekolog? Taki, który nie powie o ewentualnej wadzie płodu, w obawie przed tym, że pacjentka będzie chciała go usunąć?
Żaden ginekolog w Polsce nie będzie namawiał do aborcji, a w przypadku nieprawidłowości płodu przedstawi po prostu możliwe opcje działania.
 
Chcemy, żeby prowadził nas człowiek który ma te same wartości i zdanie w kwestii dla nas najważniejszej.
Ale jakie zdanie? Jeśli powieszz, że nie chcesz znać płci to nie powie. Jeśli nie będziesz chciała wykonać dodatkowych badań to powiesz ze nie chcesz i tyle. Twoje decyzję, ale każdy ginekolog będzie namawiał do zrobienia podstawowych i obowiązkowych badań w ciąży. Prenatalne nie są obowiązkowe, ale to są ważne badania w ciąży i każdy ginekolog Ci o tym powie. Będzie chore, to też zostaniesz poinformowana i ginekolog Ci przedstawi możliwości leczenia np. Amniopunkcja. Do aborcji niestety już nie może Cię namówić żaden. Więc nie rozumiem.
 
reklama
Chcemy, żeby prowadził nas człowiek który ma te same wartości i zdanie w kwestii dla nas najważniejszej.
bez przesady. Masz wartości i przekonania super, lekarz to lekarz, ma Cie badać i prowadzić ciążę czy się modlić na wizycie? A może ma Cie nie dotykać bo to grzech?
 
Do góry