reklama

Ginekolodzy rzeszów

Temat na forum 'Rzeszów' rozpoczęty przez firenka, 19 Kwiecień 2010.

1. firenka

firenka Gość

Jeśli któraś z was zna jakiegoś dobrego ginekologa, najlepiej położnika w Rzeszowie, to proszę niech napisze!
    O tych nie dobrych też proszę pisać.

2. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

ja chodziłam do pana dr. śliwy w asklepiosie i zawsze był w porzadku. o ile dobrze pamietam to on jest wlasnie gin.- poł. w kazdym razie, polecam.

3. reklama
  4. ewela222

ewela222 Zaciekawiona BB

hej, ja też szukałam. Polecana jest bardzo doktor Kluz Sabina, przyjmuje w pro familii koło podpromia, przyjmuje prywatnie, 120 zł za wizyte. Miła, kompetentna, delikatna. Ale jakoś bardzo mnie nie zachwyciła. Gabinet mały, rozbiera sie trzeba niedaleko biurka. Ja dostałam sie do doktora Z.Żydzik, na nfz, jako fachowiec jest ok, ale ma dziwne podejscie do pacjenta i humorzasty jest bardzo, nie polecam. POlecany jest tez P.Zając. Na nfz bardzo ciezko sie dostac, ale w profamili chyba też prywatnie przyjmuje. Dużo dobrego też slyszałam o K.Szpejankowskim, i mam wwizyte pod koniec miesiaca u niego. Tyle moge Ci powiedziec.:)

5. cynka31

cynka31 Zaciekawiona BB

polecam dr Szpejankowskiego, sama jestem jego pacjentką od jakiegoś czasu i na razie nie mogę narzekać.. miły, kompetentny, zawsze mogę zapytać o wszystko i cierpliwie mi wyjaśni niepokojące rzeczy...wcześniej byłam u dwóch innych ginekologów i pierwszy za 5 min wizyty skasował 120 zł, drugi powiedział mi, że w ciąży to mogę nawet pić alkohol byle się nie upijać, szkoda słow..
    http://www.suwaczki.com/tickers/bl9csg18vaoz1xxd.png

Ostatnia edycja: 23 Lipiec 2010
  6. Kiuik

Kiuik Fanka BB :)

Ja chodzę do dr Chruściela i również mogę polecić. Wizyta kosztuje 100 zł.

7. czarnea

czarnea Początkująca w BB

Ja chodzę do doktora Wątora na Hetmańską i jestem bardzo zadowolona, odpowiada spokojnie na wszystkie pytania i traktuje po ludzku, chodzę na nfz

8. clauditka

clauditka Fanka BB :)

ja tez do niego chodze, jest bardzo miły i własnie w dokładny sposób odpowiada na wszystkie moje pytania pozdrawiam:)

9. nikamo

nikamo zakochana mama

Ja polecam dr.Dorskiego.Prowadził moją ciążę i naprawdę super lekarz i przemiły człowiek!

10. reklama
  11. LucyF

LucyF Fanka BB :)

ja polecam dr Chruściela, naprawde jest rewelacyjny a mam skale porownawcza bo dosc duzo lekarzy "przetestowalam"

12. aldiena

aldiena Początkująca w BB

Ja polecam dr Młynarczyka. Przyjmuje na ul.Zbyszewskiego w Feminie

Poleć forum