reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

parens rzeszów

Anula u mnie raz lepiej raz gorzej teraz obecnie jestem w szpitalu bo strasznie twardnieje mi brzuch ale mam nadzieje ze te trzy miesiące do końca szybko zleca. Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Was :)
Rea za Twoje szczesliwe spotkanie z maluszkiem:)
Ja juz koncze 12 tyg powoli mdłosci mijaja wraca apetyt brzusiu rosnie jestem juz po prenatalnych i jest z usg oki czekam na wyniki krwi :-)

Wszystkim staraczkom podsyłam wiruski a mamusiam buziaki ;-)
 
Anula, rzeczywiście przy takim maleństwie czas szybko leci, każdy dzień podobny do następnego - karmienie, zmiana pieluch itp:-)
Ale wszystko to wynagradza widok maleństwa, jego uśmiech, dla takich chwil warto żyć Teraz mam chwilę czasu, bo Mała śpi, więc nadrabiam lekturę forum:tak:
JOasik, Goyah co u Was? Jak tam Wasze pociechy?
 
Hej, fajnie że taki odzew jest :-D
joasik U mnie ok, mogę śmiało powiedzieć że dopiero teraz czuję się dobrze, przez 30tyg dzień, w dzień brzuch bolał męczyło nie tylko fizycznie ale i psychicznie wiadomo historie sobie tworzyłam, ale dobrze że już się skończyło teraz mam m-ąc miodowy ;-)i oby tak do porodu zostało.
alutka ja też byłam w szpitalu i pewnie na podobnym etapie jak ty, na kiedy masz termin- czyli wygląda na to że będziesz rodzić po mnie, trzymam kciuki za szybki powrót do domu
katarina super że się odezwałaś
rea odezwij się jak już będzie po ? gdzie rodzisz ?
 
Witajcie:-) beta przyrasta ,lecz martwią mnie pojedyncze plamienia. Jutro wybieramy się do pro FAM... Na wizytę , by zobaczyć czy nie ma żadnego krwiaczka i czy widać mojego kropka....
Pozdrawiam wszystkie staraczki i trzy mam kciuki, a wszystkie brzusie i maluszki całuje ;-)
 
madziulka do kogo się zapisslas? grunt ze beta ładnie przyrasta a plamienia za chwilę zniknął, wiem że się stresujesz bo byłam w podobnej sytuacji, ale kropek silny i wszystko przetrwa :-) daj znać jak po wizycie ;-)
 
anula86@ ożywiłaś tak wiosennie nasze forum i zmobilizowałaś dziewczyny do aktywności; faktycznie oby Twój "miodowy miesiąc" trwał do samego porodu, w końcu musisz też mile wspominać ciążę
MadziulkaRz myśl pozytywnie, na pewno wszystko będzie dobrze, plamienia mogą się pojawiać na początku ciąży
Zuzik81 powodzenia po IUI, a te 14 dni oczekiwania to jakby całe wieki, każda z nas to przechodziła
rea86 to Ty już można powiedzieć „na walizakach”, a gdzie będziesz rodzić? dobre z tym promenem/permenem
katarina123, alutka1 nudnej ciąży Wam życzę
pozdrowienia dla naszych mamusiek i staraczek
a ja weszłam w 9 m-c zaczynam pakować torbę; od ok miesiąca męczą mnie skoki ciśnienia (muszę mierzyć 2 x dziennie) i uderzenia gorąca jak przy menopauzie, spadek energii to chyba norma w tym czasie; w środę mam wizytę i do tego czasu mam podjąć decyzję czy chcę rodzić naturalnie czy przez cc i jak na razie się głowię;
dziewczyny czy któraś z Was jest zorientowana jak wygląda "wynajęcie" położnej podczas porodu w Rz-wskich szpitalach, czy to w ogóle ma sens, moja szwagierka mnie tak usilnie namawia, że zupełnie inne podejście, tylko że ona mieszka w Płocku, a to inny świat?
 
Ostatnia edycja:
Anula umówiona jestem do dr Klina , już kiedyś chodziłam do niego na monitoring i byłam bardzo zadowolona, zawsze powtarzał ,że bardzo dobrze ,że wybrałam Warszawę , bo później rewelacyjnie pacjentki się prowadzi w ciąży.
Napiszę wieczorkiem jak się czegoś dowiem ...oby było wszystko ok ......
 
Dzień dobry wszystkim :-)
U nas wszystko narazie w porządku już po drugich szczepieniach, chrzcinach, pierwszych wysypkach (to akurat dzięki mnie bo nie wiem co zjadłam heh) no ale każdego dnia się uczymy razem do siebie dopasowywać. Wiosna idzie spacery coraz dłuższe i śpiące aż przyjemnie wyjść.
Ja położnej nie wynajmowałam rodziłam na rycerskiej i nie narzekam bo opieka była jak dla mnie b.dobra.
Rea a więc czekamy na nowego forumowego dzidziusia :-)
Zaciążonym duuuużo spokoju trzymajcie się cieplutko.
Anula Ty to masz głowę do nas aż miło przeczytać żę wspomniałaś tak dużo osób :-)
Pozdrawiam wszystkie z osobna :-) wiosna idzie i nowe nadzieje
 
reklama
Witam serdecznie dziewczyny.
My mamy 12 dni. Maly grzeczny na razie odpukac nie ma kolek. Straszny głodomor. Niestety mam mało pokarmu i czasem wisi mi na piersi nawet 1, 5h. Dodaje mu trochę sztucznego. Na początku mial często czkawke ale juz mu przechodzi. Wczoraj przespal spacer a w sumie to nawet spal 4 godziny. Na początku w nocy ładnie spał i jadł budzil się w środku nocy i nad ranem teraz zaczyna budzić się juz dwa razy co dla mnie jest męką ale pewnie za parę dni i do tego się przyzwyczaje.
Psychicznie dochodzę do siebie bo na początku było ciężko. Ja z szopena jestem bardzo zadowolona.
Rea z tego co pamiętam rodzi na rycerskiej.

Pozdrawiam wszystkie.
Oliwka i anikola co u was?
 
Do góry