Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
U nas co chwilę też coś nowego. Jak nie wada serca to anemia. Teraz jeszcze hirszpung . Chirurg powiedział że w jego przypadku to nie takie proste. Mieliśmy też badanie eeg głowy czy nie ma padaczki ( zespolu Westa) bo zaś neurolog to kazała obserwować. Także w naszym przypadku dużo tego jest....
Na jelita. Ma zdiagnozowana chorobę Hirszprunga. Bedzie miał wyłanianą kolostomie. Serce będzie miał operowane trochę później bo kardiolog powiedział że jego stan jest stabilny
Bardzo Ci współczuję tej niewiadomej. Oby wszystko potoczyło się jakbyś chciała i co było by najlepsze dla Malutkiej. Nas też czeka operacja na jelita w tym tygodniu ☹
Czy Malutka oprócz wady serca ma jakieś inne zdiagnozowane "poważniejsze"choroby np chorobę Hirszprunga? pytam bo u nas ta choroba się potwierdziła i też czeka nas operacja na to
Witam. Czytam ten wątek od początku. Również urodziłam dziecko z zespołem Downa, wada serca. Przed porodem żaden lekarz nie dawal mojemu dziecku szans bo zrobił się uogolniony obrzęk plodu. Mimo przrciwności dziecko żyje. Na chwilę obecną jest rehabilitowany synek