My już po wizycie u lekarza. Pani lekarka osłuchała no i wysłuchała "coś". Wg niej pod lewą łopatką było słychać zapalenie płuc. Poszła po druga lekarkę, żeby skonsultować diagnozę. Druga osłuchała i stwierdziła, że z obu stron "coś" słychać, jakieś pojedyncze zmiany ale, że to bardziej...