reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ostatnio dodane przez katrinm5

 1. K

  Patrycja i Weronika.

  Straszna tragedia...łzy same płyną po policzkach..:(:(:( Spoczywajcie w pokoju...(*)(*)(*)
 2. K

  Siedlce i okolice

  Ja Ci niestety nie pomogę , bo za krótko tu mieszkam:sorry:Tutaj zobacz Złota Lista
 3. K

  Siedlce i okolice

  Hej Megida:-) Mało i nikt się nie udziela:-(Może coś się ruszy w końcu;-)
 4. K

  Siedlce i okolice

  Witam Ja przeprowadziłam się miesiąc temu do Siedlec i nie znam praktycznie nikogo:no:Muszę się przyzwyczaić do nowego miejsca a to nie jest łatwe... Mam nadzieję,że ktoś tu zajrzy i wątek się rozwinie;-)
 5. K

  Żony mundurowych

  Super:tak::-)Gratuluję:-) A wiesz mniej więcej kiedy pójdziesz na pierwszą służbę?
 6. K

  Żony mundurowych

  MamoEmilki my mieszkamy w mieszkaniu do Wam-u.A Wy?A jak zgadłaś ,że mój M pracuje w Krzesinach? My akurat nie mieszkamy w bloku ani osiedlu gdzie są sami wojskowi:tak:Nie wydaje mi się ,żeby było źle mieszkać na takim:no:
 7. K

  Żony mundurowych

  Początki zawsze sa trudne.Najważniejsze to mieć zajęcie.Z drugiej strony patrząc pół roku to nie tak długo i szybko czas leci;-)Widzę ,że mieszkasz w stronach z których M pochodzi:-)
 8. K

  Żony mundurowych

  Natasza masz rację:tak:Dla mnie chyba najgorsza byłaby rozłąka.A Ty jak dałaś sobie radę ?No wiesz z tęsknotą , myślami ( na pewno były różne)... MamoEmilki a Twój mąż gdzie pracuje?
 9. K

  Żony mundurowych

  Natasza ja początkowo reagowałam nerwowo:no:Jednak jak kolejny raz M powiedział ,że jednak by pojechał to się zgodziłam - tylko niestety za późno się zgłosił na wiosenną zmianę.To w końcu jego praca
 10. K

  Żony mundurowych

  Właśnie tak to jest z facetami ,że Nas kobiet nie zawsze zrozumieją.Jak do mnie napisze a ja nie mogę od razu odpisać z wiadomych względów to oczywiście są pretensje tak jak u Ciebie Gabi.Oj Ci mężczyźni:confused2::rofl2:
 11. K

  Żony mundurowych

  Hahaha widzę ,że nasi meżowie podobnie pracują;-):-) Czasem to nie ma gdzie rąk włozyć taki zapieprz maja.A ja mam pretemnsje ,że na sms-a nie odpisze albo nie może rozmawiać:rofl2:
 12. K

  Żony mundurowych

  Gabi mój ma takis system pracy ,że pracuje 24h a potem 3 dni wolnego.Na poczatku pracował codziennioe po 8 godzin więc dla mnie to jak zwykła praca
 13. K

  Żony mundurowych

  Kurcze to juz przesada:no::confused2:Perzeciez to jest praca jak każda inna.A co z Policją?Oni te służą anie pracują?Czy pracują a nie słuza?;-)
 14. K

  Żony mundurowych

  LuizaPatrycja zgadzam się z Miją ,że praca listonosza jest niebezpieczna:tak:Kurcze tyle kasy co miesiąc to az strach :no: Tak pracuje w Krzesinach.A skąd wiesz ?
 15. K

  Żony mundurowych

  Widzę ,że nasze malutkie grono się powiększa:-) Matylda super:tak::-)Gratuluję:tak:A nie boisz się tej pracy? To trochę niebezpieczne zajęcie. Nikita faktycznie poznaliście się w bardzo romantycznych okolicznościach;-)Mój też czasami to bałaganiarz:dry: A mój siedzi do 16 w domu:shocked2:Tak...
Do góry