Drogie mamusie,potrzebuje waszej pomocy,dla was pewnie nic trudnego a ja o niczym innym nie mysle.Otoz wybieram sie z moim synkiem do Polski na swieta,on ma teraz 15 miesiecy a do przebycia mamy 2000 km.Jedziemy pierwszy raz i dlatego bardzo sie denerwuje :-(.Potrzebuje malych podpowiedzi od...