Agata rozmiar mysle ze jest dobry, kupilam ten miedzy 3 a 6 kg, maly wazy teraz 5 kg a wtedy wazyl jakos 4 jak kupilam. Jemu te rączki górą troszkę wychodza jaks ie bardzo w nim szarpie ale nie tak ze cala reka mu wychodzi tylko tak nimi wierci ze az do szyjki sobie dosięga dłońmi, nie wiem jak...