Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Dziewczyny ja mam pytanie do Was bardziej doświadczonych😉 Pijecie kawę w ciąży?
Pytam bo staram się nie pic, boję się że zaszkodze dziecku ale jestem tak zmęczona że po prostu viezko wysiedzieć mi w pracy przy komputerze i nie usnąć 😅
A może macie jakieś swoje sposoby jak radzicie sobie z tym...
Miałam mdlosci które aktualnie mi przeszły, jestem zmęczona bardziej niż zwykle i mam bardzo wrażliwe piersi. Tak po za tym to wszystko bez zmian. U mnie to był pierwszy termin na który udało mi się zapisać do lekarza, a ja bardzo chciałabym już potwierdzić że wszystko jest ok. Również trzymam...
Ja również mam wizytę 25 u mnie będzie 5+5 ale już nie mogę się doczekać, żeby potwierdzić że wszystko jest ok🥰 chociaż nie ukrywam że bardzo się boję, to moja pierwsza ciąża
Hejka,
Test pozytywny, według obliczeń po miesiączce termin na 20.02. Aktualnie 6 tydzień. Beta 17.06 w 5 tygodniu 1025 wizytę u lekarza mam na 25.06. Czy powinnam jeszcze powtórzyć betę przed wizytą? To moja pierwsza ciąża 🥰