• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Milka000

  1. M

    Lutowe mamy 2027

    Dziewczyny ja mam pytanie do Was bardziej doświadczonych😉 Pijecie kawę w ciąży? Pytam bo staram się nie pic, boję się że zaszkodze dziecku ale jestem tak zmęczona że po prostu viezko wysiedzieć mi w pracy przy komputerze i nie usnąć 😅 A może macie jakieś swoje sposoby jak radzicie sobie z tym...
  2. M

    Lutowe mamy 2027

    Miałam mdlosci które aktualnie mi przeszły, jestem zmęczona bardziej niż zwykle i mam bardzo wrażliwe piersi. Tak po za tym to wszystko bez zmian. U mnie to był pierwszy termin na który udało mi się zapisać do lekarza, a ja bardzo chciałabym już potwierdzić że wszystko jest ok. Również trzymam...
  3. M

    Lutowe mamy 2027

    Ja również mam wizytę 25 u mnie będzie 5+5 ale już nie mogę się doczekać, żeby potwierdzić że wszystko jest ok🥰 chociaż nie ukrywam że bardzo się boję, to moja pierwsza ciąża
  4. M

    Lutowe mamy 2027

    U mnie jeżeli chodzi o objawy pojawiają się mdłości od czasu do czasu, mogłabym spać non stop i piersi stały się wrażliwsze.
  5. M

    Lutowe mamy 2027

    Dzięki za odpowiedź, bardzo cieszymy się że będziemy mieć dziecko, ale też bardzo się boję że coś może być nie tak i nie mogę się doczekać tego USG
  6. M

    Lutowe mamy 2027

    Hejka, Test pozytywny, według obliczeń po miesiączce termin na 20.02. Aktualnie 6 tydzień. Beta 17.06 w 5 tygodniu 1025 wizytę u lekarza mam na 25.06. Czy powinnam jeszcze powtórzyć betę przed wizytą? To moja pierwsza ciąża 🥰
Wróć
Do góry