sundaville
Fanka BB :)
Ja zabrałam kropka w piątek do Zakopanego i posiedzimy tu z nim do wtorkuJak weekendzik co robiłyście?
Ja die obżarłam i dzisiaj i wczoraj na urodzinach bylysmy cukier to juz wgl ponad dawke byl musze sie ogarnac teraz
Z pozytywów mdlosci mam mniejsze prawie wcale
A na następny weekend maly wyskok do pl sie mi szykuje
Doszly wam jakies objawy???
Z objawów to oprócz braku energii, zmęczenia i delikatnego pobolewania w dole brzucha doszły pełniejsze piersi. Tylko tyle