Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hej ja też mam krwiaka ale długiego prawie dookoła malucha. Bierzesz jakieś dodatkowe leki czy tylko luteinę? Mi gin kazał się oszczędzać i przyjść na wizytę dopiero za 3 tygodnie. Najgorsze że luteinę przepisał mi tylko na dwa tygodnie i teraz nie wiem co zrobić. Czy iść wcześniej do niego czy...
Ja mam wizytę jutro o 15.45 I już mam stresa. A moje mdłości zamieniły się w wieczorne. Przed chwilą w pracy kroiłam pani mielonkę i myślałam że już będę musiała uciekać do kibelka A potem poczułam jej perfumy. Ło matko.
Ja też chcę być w wàtku prywatnym. Chociaż dzisiaj po tylu złych wiadomościach zaczynam się jeszcze bardziej stresować i mieć złe przeczucia. A wizyta dopiero 8 stycznia.
Dziewczyny ale mi się trafiło w labo. Szok. Pobierała mi pani która była dzisiaj w pracy pierwszy dzień. Wpierw nie mogła znaleźć żyły. Klepała i psikała kilka razy. Potem jedna fiolka poleciała normalnie i koniec. Dziubała mi igłą w żyle żeby wziąść jeszcze dwie probówki. Masakra. Siedziałam z...
Cześć ja już czekam do labo. Tylko dwie osoby przede mną to grzecznie czekam. Czuję się jak na kacu. Dobrze że mąż mnie przywiózł i mam kanapkę ale nie wiem czy bez herbatki mi wejdzie tak rano. A jak samopoczucie u was?
W ósmym tygodniu. Lekarz odrazu na pierwszej wizycie powiedział że jest sam pęcherzyk i ma dziwny kształt. Miałam się zgłosić za tydzień na kolejną wizytę ale zaczęłam krwawić wcześniej. Na szczęście obyło się bez zabiegu.
Ja w maju 2018 miałam puste jajo płodowe z poronieniem samoistnym. Na pierwszej wizycie niby było serduszko ale lekarza powiedział że jak za mgłą. W głowie cały czas jest stres że może być powtòrka A wizyta dopiero 8.01.