• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Ostatnio dodane przez Sennananana

  1. Sennananana

    Starania a RM z kontrastem

    Hej. Czy któraś z Was w trakcie starań miała badanie rezonansu magnetycznego z kontrastem? Czy przerywalyscie starania w tym cyklu czy wszystko normalnie. Badanie wypada mi akurat w okolicach owulacji.
  2. Sennananana

    Implantacja

    Coś tam czułam ale to nie było jakos inaczej. Innym objawem było tylko to kłucie jajników na zmianę jak jeden po drugim i potem to plamienie. Wydaje mi się że jeszcze przed testem miałam taki śluz jak płodny.
  3. Sennananana

    Implantacja

    Ja czułam moja implantację ale ja ogólnie znam bardzo swój organizm. Podczas implantacji w obu ciążach jajniki kuły mnie na zmianę przez długi czas. Następnie na wkładce pojawiła się plamka krwi.
  4. Sennananana

    Bóle wzrostowe u 2 latka? Płacz w nocy

    Mój syn miał takie bole. Od początku rósł bardzo szybko i jak to dziecko skokowo. Myślę że miał nawet takie bole przed 2urodzinami ale nie wiedzieliśmy czemu płacze bo nie mówił. Potem kiedy już zaczął mówić coraz więcej po prostu mówił że bolą go nogi. Zawsze dajemy mu w takiej sytuacji...
  5. Sennananana

    Poronienie, toxoplazmoza

    Kochane Kobietki, Skarbnice Wiedzy. W poniedziałek poronilam w 9tc. W szpitalu stwierdzili, ze czasem tak bywa ale mamy juz jedno zdrowe dziecko więc mamy jeszcze szansę itd. kiedy wróciłam do domu odebrałam pierwsze badania ciążowe, które zdążyłam zrobić przed poronieniem i bylam w szoku...
  6. Sennananana

    Lutowe mamy 2024

    To super. Dobrze jest mieć z tyłu głowy, że ma się jakąś alternatywę
  7. Sennananana

    Lutowe mamy 2024

    Ja mówiłam że drugie adoptuje 🙈
  8. Sennananana

    Lutowe mamy 2024

    A który tc? Ja tez właśnie nie. U mnie to początki ale w pierwszej to juz mnie od poczatku samego dopadło
  9. Sennananana

    Lutowe mamy 2024

    No niestety nie ma całkowicie bezinwazyjnego sposobu wydobycia dziecka na świat 🙈 a co kobiety muszą wycierpieć to tylko my wiemy
  10. Sennananana

    Lutowe mamy 2024

    Teoretycznie powinno się dostać za darmo w każdym szpitalu ale w praktyce bywa różnie. Fajnie na yt o porodzie mówi Iza Dębińska, dużo mi to pomogło
  11. Sennananana

    Lutowe mamy 2024

    Każdy poród jest inny. Ja mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia jedynie. Porodu bałam się wręcz panicznie ale kiedy wszystko się zaczęło byłam opanowana. Miałam tez dużo szczęścia bo akurat trafilam na swojego gin w szpitalu i spoko położne. Miałam tez porod rodzinny chociaż mąż został...
  12. Sennananana

    Lutowe mamy 2024

    No właśnie wcześniej Ci lekarze byli tam jacyś lepsi a teraz mam wybor między bardzo mlodymi bez doświadczenia a takimi z fatalnymi ocenami wymyślającymi choroby. W pierwszej ciąży skracała mi sie szyjka i lekarz to szybko wychwycil założyl pessar i kontrolowal. W tej ciąży moze być podobnie
  13. Sennananana

    Lutowe mamy 2024

    A chodzisz do lekarza z Medicovera tez? Ja pierwsza ciążę tam prowadziłam bo byl spoko lekarz i wszystko mialam za darmo a teraz nie ma zadnego sensownego lekarza i bede prowadzic poza medicover Ciekawa jestem czy same badania w związku z tym mi wypiszą,🤔
  14. Sennananana

    Lutowe mamy 2024

    No słabe. Ich żony też mogłyby zwrócić na to uwagę.
  15. Sennananana

    Lutowe mamy 2024

    L Mnie przed okresem bardzo bolały, a potem jak mialam tak myślę zagnieżdżenie to przestaly bolec i sa po prostu większe i tak kłują bardziej.
Wróć
Do góry