Hej Kobitki:)
Śliczne bobaski,do schrupania,ale ten czas szybko leci:(
U nas znowu pobudki w nocy co godzinę,a ząbka nadal brak,Bulinka szaleje ze wstawaniem byle gdzie,ubaw co niemiara:)
Dziewczynki puszczacie jakieś bajki swoim pociechą,oglądają z zainteresowaniem???A mam jeszcze jedno...