reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

KAmma ale cudowna!!!!! Zazdroszczę ale mąż się postarał:) Też miałam:p tak poszaleliśmy że na podłogę się przenieśliśmy żeby za bardzo słychać nie było bo ponad godzinę się wygłupialiśmy:p

Vegas moja to samo kiedyś czarnym cieniem buzię sobie wymazała wyglądała jak diabełek:) A co do wódki nie mam z tym problemu rano ibuprom max i jazda po za tym odkąd jest DOmka nie mogę sobie pozwolić na niedysponowanie chyba że jestem u rodziców rok temu w Wielkanoc tak się załatwiłam że poszłam i zapytałam się "Tatusiu mogę z Tobą spać?" ale beke ze mną walił a na drugi dzień do chrześnicy mamy pojechaliśmy na 18 chrzestny chciał mi polewać ale ja byłam tak nawalona że poezja:p

Po za tym zapomniałam napisać DOmi od tygodnia budzi się z suchym pampersem:)

Zdjęcie0020.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie, ja dziś zawziełam i na kijkach byłam i na rowerze jak chwilę mam to siadam i pedałuję, bo cały tydzień nic nie ćwiczyłam i mam wyrzuty sumienia wobec siebie.Dziś w kościele byłam i pytałam księdza czy mogę chrzest przesunąć trochę później, bo u nas tak zimno, że szok. Niby miał być za 2 tygodnie więc w pogodzie może się zmienić ale moja mama tak to przeżywała, że potem mały w szpitalu wyląduje i jutro jak Melcię do przedszkola zawiozę to potem do księdza pójdę i zmienię datę, bo pytałam i się zgodził. I będziemy robić chrzest 11 marca, razem z 3 urodzinami Amelki, więc dwie imprezy w jednej i jeden koszt.

ViKamcia jak na razie dalej karmię i chcę karmić, na wiosnę do alergologa pojadę i zobaczymy co powie, zresztą pewnie od czerwca będę musiała pracy szukać więc Też nie wiadomo jak wtedy karmienie się potoczy.

KAAMA fajny piesek. Tak daję małemu Bebilon Peti ale on większości to pierś dostaje, a mm to tylko jak z domu wyjdę to wtedy butlę z mm dostaje od babci lub taty.
 
Dorot mi się wydaje że to uczulenie na soję od bebilonu właśnie nie ważne że dostaje tylko raz na jakiś czas nawet najmniejsza ilość alegrenu powoduje wysypkę, żeby to była skaza to już by była poprawa a poza tym skaza objawia się łuszczeniem skóry za uszami, u Julki płatami odchodziła, zmień mu mleko na hypoalergiczne np. Nan ha czy bebiko ha.
 
Kaamaa o jeju, ale ona cudowna!!!!! zakochałam się w tej mordce!!:-) I imię super by takie miała:tak:
Kasiek z tym tatą beka niezła:-D Już sobie wyobrażam co sobie pomyślał:-p Mówił coś Ci potem o tym?:-p
Domka profesorka?:-p

czemu zawsze jak jest idealnie między nami to zaraz musi się spierniczyć!?:confused2::angry::angry::no:

I jak to jest, czy jak dziecko ma 2 latka to już mniej rośnie? Sprawdzałam dziś Mychę w siatce centylowej i jest w normie, ale już długo długo nosi taki rozmiar ubranek jaki nosi. Wg mnie mało rośnie. Ale pewnie jest po mnie i będzie niska. Tak czy siak ostatnio dużo o tym myślę. Zaraz ją przerosną dzieciaki młodsze, np. Chrześniaczka nasza, która ma 16 miesięcy. Ona ma co prawda wysokich rodziców to będzie wysoka a Mała ma mnie, niską, i tatę wysokiego. Ma 88cm.
 
Ostatnia edycja:
gosia i jak, macie tego pieska? ;-)

Vegas fajne zdjęcia, nic się Martynka nie zmieniła :-p nawet widziałam, że w Zuziowej spódniczce Martynka już biega :-p fajnie, że pasuje :tak:
My kupiliśmy tran owocowy ten Mooler's, Zuzia na razie 2 razy piła, strasznie się krzywi i mówi, że już więcej nie chce.. :sorry: mam nadzieję, że jednak będzie chciała dalej go pić.

Kama o jak, fajnie, że tego pieska macie :-) Śliczny jest :tak::tak:

Kasiek to widzę, że postępy z pampersami ;-) jeszcze trochę i całkiem się ich pozbędziecie :-) gratuluję!



My dzisiaj u teściów byliśmy, przed 18 wróciliśmy :tak: Zuzia u nich spała, to dzisiaj ją odebraliśmy.
Strasznie mnie boli gardło :sorry: mam nadzieję, że nic mnie nie rozłoży.. póki co ślinę mi ciężko nawet łykać :dry::dry:
Zuzia się wybawiła ze swoją ciocią :-D niecałe 4 miesiące starszą :-p teraz to już duże są, to i ładnie się pobawiły i pogadały :tak: Fajny widok :-)
Teraz Zuzka już wykąpana, ogląda bajki i niedługo idzie spać.
 
Ostatnia edycja:
Vegas a ile Martynka mierzy? myslę że na razie nie ma co się przejomować, jedne dzieci rosną wolniej inne szybciej, Julka do 1,5 roku taka średniaczka była dopiero jesienią zaczeło ją wyciągać do góry, jakiś miesiąc półtora przed święami ją mierzylismy to miała 91cm a parę dni temu już 94cm, będzie po J wysoka bo ja to kurdupuplowata ;-)
 
Vegas a co się stało między Tobą a J.?
I też myślę, że nie masz się co przejmować.. Zuzia jest od Martynki starsza o 7 miesięcy a teraz ma 93 cm :-p też pewnie będzie niska- po mnie, zresztą P. też do najwyższych nie należy. Ja mam 162 a P. 176. Chciałabym, żeby Zuzia chociaż ze 168 miała..
 
Ostatnia edycja:
Kaamaa Martynka ma 88cm i waży 10.5. Sprawdzałam siatkę centylową i jest w normie. Widocznie będzie niska po mnie, chyba, że się zdziwię i nadejdzie czas, że startnie mocno. W rodzinie J. wszyscy wielcy, poza teściową.
Anetka ah szkoda gadać. Zwróciłam mu na coś uwagę to ten musiał pajaca udawać i ''zabawną'' minę strzelić. Strasznie mnie tym wyprowadził z równowagi i mało brakowało a bym mu z liścia walnęła. On w rekompensacie też miły nie był i ot, jest ''miło'':sorry:
Wampi biedny Cyprianek, tak się musi męczyć:-( Oby mu szybko to przeszło. Mam nadzieję, że i u nas Sanostol podziała odpowiednio:-)


Od paru dni czuję się typowo jak na @, brzuch boli, macica też, okres był tydz temu, a po hula hop zwijałam się z bólu:sorry: W dodatku cykl miałam durnowaty jakiś bo pod koniec cyklu z tabletkami dostałam @ mimo brania tabletek. Muszę do gin się wybrać w jakiś dzień, mało, że cytologia się kłania to może jakieś usg by mi zrobiła i ogólne badania bo dziwnie ostatnio się u mnie dzieje :sorry:Mam fioła na pkt zdrowia, co rusz w dodatku czytam o raku szyjki macicy i móżdżek świruje:-p
 
Dorotar fajnie że chrzciny udało się przesunąć zimno w kościołach u nas dziś nawet masz ekspresowa zaczęła się 12.15 a ja 13.08 już w domu byłam a z 5 minut muszę iść. Powodzenia w braniu się za siebie:)

Vegas
tak profesorka i kujonka po mamie hahah A co do mojego taty beke ze mnie walił z pół roku a to było tak że najpierw do C poszłam ale stwierdziłam że dziecku chuchać nie będę poszłam do sióstr to mnie wywaliły i tata mnie przygarnął na drugie łóżko w salonie haha. Ja za tydzień idę na USG i może w końcu jakieś normalne tabletki dostanę bo C zaczyna świrować że gumka nie wystarcza.Nie masz się co Martwić moja do tej pory też w miejscu stała podam Ci przykład z dziećmi koleżanek z którymi rodziłam Dominika była największa Iga była najmniejsza i najdrobniejsza w tym momencie ma 110 jej mama sięga mi do pół ramienia owszem jej tata wysoki

Anetka
no mam nadzieje!!! Fajnie że Zuzia się wybawiła:)

Wampi
zdrówka dla WAS!!!

No wreszcie poszła spać ale na wieczór mnie wnerwiła że miałam ochotę jej przylać zaczęło się od tego że znowu wyjęła płytę podczas oglądania bajki a ma to surowo zabronione bo ostatnio tak komputer zawiesiła że nie chciał się włączyć!! Potem mówię nie bierz herbaty bo rozlejesz zaraz Ci podam a ta swoje cała herbata wylądowała na podłodze wrrrr teraz na koniec kręci się i kreci w końcu krzyknęłam już się nie ruszyła i usnęła wrrr
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kaamaa Martynka ma 88cm i waży 10.5. Sprawdzałam siatkę centylową i jest w normie. Widocznie będzie niska po mnie, chyba, że się zdziwię i nadejdzie czas, że startnie mocno. W rodzinie J. wszyscy wielcy, poza teściową.
Anetka ah szkoda gadać. Zwróciłam mu na coś uwagę to ten musiał pajaca udawać i ''zabawną'' minę strzelić. Strasznie mnie tym wyprowadził z równowagi i mało brakowało a bym mu z liścia walnęła. On w rekompensacie też miły nie był i ot, jest ''miło'':sorry:
Wampi biedny Cyprianek, tak się musi męczyć:-( Oby mu szybko to przeszło. Mam nadzieję, że i u nas Sanostol podziała odpowiednio:-)


Od paru dni czuję się typowo jak na @, brzuch boli, macica też, okres był tydz temu, a po hula hop zwijałam się z bólu:sorry: W dodatku cykl miałam durnowaty jakiś bo pod koniec cyklu z tabletkami dostałam @ mimo brania tabletek. Muszę do gin się wybrać w jakiś dzień, mało, że cytologia się kłania to może jakieś usg by mi zrobiła i ogólne badania bo dziwnie ostatnio się u mnie dzieje :sorry:Mam fioła na pkt zdrowia, co rusz w dodatku czytam o raku szyjki macicy i móżdżek świruje:-p

Vegas ale widac ze ty tez jestes drobna wiec pewnie nie ma byc za kim wysoka...Kaja 10 kg wazyła jak miala rok i mierzyła 90 ,ale ona jest duza jak na swój wiek wiec spokojnie kazde dziecko inaczej;) Teraz ma 2,8 i mierzy 99 cm waga 16 kg ;)
 
Do góry