reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamy 2017 r.

Ela u mnie w 32 tygodniu było 1870 g. A miesiąc wcześniej jakoś 1480 g i wtedy też lekarka mowila ze będzie duże dziecko i sugerowala cesarke. Ale patrząc na ta różnice w wadze to mała nie przybrała za dużo w miesiąc. Także nie wiem jak dalej będzie. Sprzęt tez może mylić. Ale ja bym słuchała lekarki, ona na pewno wie co mówi [emoji6]
 
reklama
Cześć przyszłe Mamusie :)

Jestem mamusia z października 2016.

Mój klocuszek rośnie jak szalony ;) i okazuje się ze mam za duży zapas pampersow rozm 2 ... premium care z Norwegii ...
Gdyby któraś chciała chętnie odsprzedam po tańszej cenie ;)
Dorzucę jeszcze 1.5 paczki jedynek
Jeśli któraś byłaby chętna niech da znać na priv :)

Ps. Niech dzieciaczki rosną zdrowo a Wam lekkich i szybkich porodów :)


 
Hej wszystkim. Mam termin na 15.01 ale drugi tydzień leżę bo szyjka się trochę skraca, twardnieje brzuch. Pierwsza ciąża spokojnie a tu takie szaleństwa :/

Wysłane z mojego HTC Desire 510 przy użyciu Tapatalka
 
9.01. pytanie czy wy też macie tak silne bóle w pachwinach ??

Witaj

To już chyba urok końcówki bo wiele z nas odczuwa bóle w pachwinach. Pytałam lekarza tydzień temu na wizycie i powiedział, ze to normalny objaw przygotowania się organizmu do porodu. Kości się rozchodzą, główka dziecka zaczyna uciskać i taki efekt.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale az tak ze z luzka ledwo sie podniesc mozna ahh ja juz chce miec to za soba , a Ty ktory tydzien ??na ktorego masz termin ?

Jutro zaczynam 37 tydzień ;) termin na 14.01, poczytałam trochę Twoje posty i widzę, ze mamy podobna sytuacje ja również jestem po pierwszej cesarce ;) jak chcesz pogadać to daj znać


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry