reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe i już obecne Mamusie

reklama
@Integral Mam polubiony Kobiecy Białystok na Facebooku i tam było info. Ale o każdej takiej nowince mówi mi znajoma, ona to wszystko wyszukuje :D
Byłam dziś na spotkaniu o prawach kobiet podczas porodu. Było 12 osób bo to zajęcia w małej grupie "wsparcia" - jak to same mówią ;P Trochę się tam nie odnalazłam, ale kto co woli ;P

 
@Integral Mam polubiony Kobiecy Białystok na Facebooku i tam było info. Ale o każdej takiej nowince mówi mi znajoma, ona to wszystko wyszukuje :D
Byłam dziś na spotkaniu o prawach kobiet podczas porodu. Było 12 osób bo to zajęcia w małej grupie "wsparcia" - jak to same mówią ;P Trochę się tam nie odnalazłam, ale kto co woli ;P

Super. Dawaj znac jak cos ciekawego bedzie. Chetnie sie wyrwe z domu.

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Integral Najbliżej to warsztaty Mamo to ja (3 kwietnia), ale nie wiem czy są jeszcze wolne miejsca..
No i 21-22 kwietnia targi w Fartlandii i mają tam też jakieś warsztaty, ale lista jeszcze nie ruszyła. Trzeba śledzić na stronie albo Facebooku :)

 
Na warsztaty mamo to ja zapisalam sie jak tylko podalas link. A o targach w fartlandi nic nie wiedzialam .... nie mam facebooka. Dzieki za wszystkie informacje!! :-)

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to szybko zapisuj się na Bezpiecznego Malucha (bo nie pamiętam czy zapisałaś się już) kolejne jakoś na początku kwietnia ;)
No i nie ma za co. Jak będę miała cynka o czymś kolejnym to dam znać. Grunt to mieć ludzi informatorów. Ja mam swoich a Wy mnie hehe ;P

 
Hej mamuśki, coś tu ostatnio cisza. ;) Zdrowo rośniecie? ;)
Podajcie jakieś ciekawe miejsca na wycieczkę w ramach pięknej pogody. ;)
My byliśmy dziś na kładkach nad Narwią, trasa Śliwno-Waniewo. Ale było super! Relaks przeogromny, aż chce się więcej :)

 
Hej ja jakos pomyslow nie mam duzo jest miejsc ☺ blisko to swieta woda fajnie porobione tam. Ja rosne zdrowo tylko cisnienie mi idzie do gory czekam do swiat i bede kladla sie do szpitala a jak Twoje zdrowko?
 
reklama
Tak juz ostatnio mialam skierowanie od gin ale lekarz na ip dal tylko recepte dodatkowa i pozwolil wrocic do domu. Piekna pogoda ale mi juz dzis bylo za goraco za ciezko. Przypomnij ktory u Ciebie tydz? U mnie maly juz mniej sie rusza bardziej tylko rozpycha.
 

Podobne tematy

Do góry