reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziekuje za odpowiedz!
czy jeszcze jakies polecenia lekarzy z novum? ewentualnie odradzenia kogos? chcialabym dzisiaj dzwonic zeby sie umowic.

Ja bym sie zapisala do dr.Lewandowskiego, jest szefem tej kliniki, i ma na koncie wiele dzieci od beznadziejnych przypadkow,gdzie inni rece rozkladali,jest szczery nie owija w bawelne,minusy trzeba dluzej na wizyte czekax i kasuje troche wiecej.
Wojewodzki jest tez ok.Tam sa wszyscy w sumie dobrzy.:):)
 
Na jakim etapie jesteś? Cieszę się Twoim szczęściem[emoji5]

wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń, gdy bardzo czegoś chcesz...wszystko może zdarzyć się




9 tydzien w sobote mialam pierwsze usg i myslalam ze po wszystkim bo w piatek plamiłam, ale o dziwo mielismy cudna niespodzianke- blizniaki :)
 
Cześć dziewczynki! Życzę Wam dzisiaj dużo słońca w sercu w ten pochmurny dzień....Jeśli chodzi o mnie czuje się wyjątkowo dobrze, nic kompletnie mi nie dolega, wierzę ze mojej kruszynce jest u mnie bardzo dobrze wiec póki co nie dokucza. Wizyta dopiero 23 dpt, nie wiem czy robić jeszcze betę? Napewno przed wizytą zrobię progesteron, bo skoro na tym etapie jest dość wysoki, to może lekarz stwierdzi że nie muszę go aż tyle brać, narazie zgodnie z zaleceniami biorę wszystkie leki jak do tej pory. czytałam że encortonu też nie powinno sie brać za długo, trochę się boje tego sterydu, mam nadzieję że nie zaszkodzi kropeczce...Jakie macie doświadczenie z tym lekiem? Do którego tygodnia stosowałyście encorton?
 
reklama
Do góry