reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Najlepsze sklepy dla naszych dzieci!!! POLECAMY

Ja zazwyczaj kupuję na allegro, albo na mojezakupy.net. Ani razu się nie nacięłam, że rozmiar był zły lub jakość nieodpowiednia wiec zakupy przez internet - jak najbardziej.
 
reklama
Trafiłam ostatnio na bardzo ciekawy link - nie jest to sklep dedykowany stricte dzieciom, ale przydał się bardzo przy remoncie pokoju naszego dziecko. okleiny na meble i fototapety uczyniły jego pokój niepowtarzalnym wnętrzem.
 
a robicie zakupy na 5-10-15? ja u nich zazwyczaj zamawiam body, ale musze sie rozglądnąć za kurtkami w góry, bo niedługo wyjeżdżamy. w decathlonie niestety nie mają rozmiarów 86/92
 
Witajcie! Ja polecam gorąco sklep dziecięcy TERJAN w Wieluniu. Byliśmy ostatnio tak z ciekawości zobaczyć wózki, od wejścia zostaliśmy przywitani przez miłą Panią sprzedawcę. Po zapytaniu czego poszukujemy, powiedzieliśmy, że z ciekawości przyszliśmy obejrzeć wózki ale zakup jest jeszcze bardzo daleko przed nami i póki co nie będziemy kupować. Pani na to i tak nas nie opuściła, oprowadziła nas po dziale z wózkami, opowiadała o zaletach i wadach każdego wózka, dodatkowo dużo powiedziała nam o fotelikach samochodowych. Z pewnością tam będziemy kupować wózek, ze względu też na ceny, mają nawet niższe niż w internecie. :)
 
Polecam 5.10.15- sklep internetowy :) Błyskawiczna wysyłka, spoko ceny, ubrania wykonane z solidnych przyjemnych w dotyku materiałów :) Często mają promocje, więc naprawdę za kilkanaście złotych mozna kupić cudne ciuszki dla dzieciaczka.
 
To może i ja się dołączę i powiem, że niedawno kupiłam swoją pierwszą chustę do noszenia dziecka w sklepie Luna Dream. Na początku miałam trochę problemów z wiązaniem, ale szybko się nauczyłam. Po pierwszym spacerze okazało się, że to chyba najwygodniejszy sposób na przechadzki z dzieckiem jaki istnieje!
 
Ja polecam sklep Sezam dla Dzieci, mają szeroki asortyment i produkty dobrej jakości :)
można skorzystać z ich sklepu internetowego. Jeżeli chodzi o wyposażenie pokoiku, zabawki, wózki,
foteliki samochodowe itp. to zdecydowanie warto go sprawdzić :)
 
Jeśli chodzi o ubranka to najczęściej kupuję na nicponkids.pl - ubranka nie drogie a mimo to są dobre jakościowo, co dla mnie jest priorytetem :) często mają promocje więc często korzystam :)
 
reklama
ja ostatnio jestem fanką pink no more :) jakość, ceny, wygląd - wszystko się zgadza. Szczególnie to upodobałam sobie ich pieluszki muślinowe
 
Do góry