reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Sprawnosciowo też super mówi moje imię , taty imię , 2 pieskow . Po swojemu dużo mówi ale mi chodzi o takie słowa już zrozumiałe . Doczekać się nie mogę :p
 
reklama
Ze zrozumialych to mama, tata,baba, no nie, no, dziadzia, reszte po swojemu.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nasz mówi dużo po swojemu ale tez mówi słowa które rozumiemy choć nie wypowiada ich dobrze. Nie które słowa wiemy że umie bo je wypowiedział w odpowiednim momencie ale tylko raz . On nie lubi powtarzać, tzn jak się mu mowi'ladnnie powiedziałeś powtorz' nie ma takiej opcji. Taki zlosnik. Wymawia: mama, tata, ula, alo(halo), hau(pies), IJa(koń), jest, tu, ma(nie ma), lala, kuku(kura),cicia lub miau (kotek), tiktak (zegar). Mnóstwo takich wyrazow. Już daje się z nim jakby porozmawiac. W weekend była moja siostra i powiedział do nie Jadzia , a na męża kiedyś Rafał.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja odkąd skończyła rok rozgadala się i ciągle uwielbia powtarzać wszystko non stop... rano wstaje oczu nie otworzy i juz słyszę: mama tu śpi tata tu śpi Nadia chce mleko, zrób mleko, idź zrób mleko... itd mówi i powtarza wszystko niektóre trudniejsze wyrazy mówi po swojemu czyli pomija trudne sylaby np na hipopotan mówi hipotam itd. NON STOP gada i zaczyna całymi zdaniami.: babcia albo woli babus jest w pracy, Ada jest w szkole, kotek jest nygus i niestety mówi też jak chce żebym udawała ze płacze: Nadia nie kocha mamy. i śmiech...
Jak przyjdzie pora na gadanie nie zatrzymaćie swoich szkrabow... córka mojej siostry z 30 listopada mówi tylko ta zamiast tak i czasami mama i baba... wiec kolosalna różnica... ale na pewno nadrobi większość dzieci kolo dwóch lat dopiero zaczyna...
 
Propo sprawności fizycznej i pomysłów i ich realizacji to mój maż powtarza ze Nadia powinna się urodzić z siurkiem... non stop w ruchu raczej w biegu sama wchodzi do domku który jest dwa metry nad ziemią po drabinkach zjeżdża tyłem i przodem na trzy metrowej zjeżdżalni sama.., a co wyprawia z hustawka tkz bocianie gniazdem sama wchodzi sama buja sie i nawet wstaje w nim... pół minuty zwrócenia uwagi na co inne i juz Nadia ciągnie Kira za ogon przez podwórko z uśmiechem i mówi Nadia idzie z lobuzem na spacer lub zajada mrówki I mówi Nadia je małe mięso... mówi cześć i wyciąg ręce do wszystkich obcych a jak zobaczy starsza panią lub pana krzyczy babcia dzisdzius nie rzadko do zbyt młodych osób... każdego dnia komedia lub wręcz kabaret i ciągle bieg...
 
My jesteśmy w trakcie adaptacji w żłobku, mój szkrab dzis taki markotny, jak by wiedział co się święci od czwartku... czuje, ze to będzie ciężki dzień dla nas wszystkich :(

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam pytanie do mam dzieci żłobkowych. Jutro juz wracam do pracy. Mlody chodzi taki smutny, ze mi serce pęka. Czy Wasze dzieci mialy podobnie? Niby ladnie z dziećmi się bawi a w domu smutny :(

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ktora mama jeszcze do zlobka dala? Chyba Malaja. Moj zostal z babcia wiec nie bylo problemu. Juz prawie rok przepracowany.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój nie chodzi do żłobka ale jak na początku z babcią zostawał to też był ciągle smutny albo robił na złość. Teraz też czasem mu się zdarza że jest smutny.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale powiem Ci że ja i tak gorzej niż on znoszę te rozłąkę.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry