reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Mam pytanie do dziewczyn, a szczególnie tych którym się udało. Czy wy brałyście lutinus?? Czy może jakiś tańszy zamiennik. Bo kurde te koszty mnie trochę przerastają. Żeby podejść do transferu to na start jakieś 5 tys trzeba mieć w moim wypadku bo musze mieć 2 wlewy z intralipidu, będę brała atosiban, embro glue, koszt transferu, AH i leki. I się zastanawiam czy nie pogadać z dr o tańszym zamienniku. Jakie byy wasze doświadzemnia. Dziewczyny pisały że lutinus się lepiej wchłania od zwykłej luteiny
Lutinus jest duuuuzo lepszy.
Ja brałam
Crinone
Dupek
Utrogestan
Prolutex
 
reklama
Dziewczyny nie bedzie mnie troche... tata umarl i nie mam juz wcale glowy na forum. Wroce, ale nie wiem kiedy. TRZYMAM ZA.WAS KCIUKI!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny nie bedzie mnie troche... tata umarl i nie mam juz wcale glowy na forum. Wroce, ale nie wiem kiedy. TRZYMAM ZA.WAS KCIUKI!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Madzia tak bardzo mi przykro....tylko prosze nie zapominaj ze nosisz dziecko pod sercem które Cię potrzebuje...

10.01.2018 czekamy na Ciebie Zosiu
 
reklama
Do góry