reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@magda1208 przytulam Cie bardzo mocno i oby to jednak nie było to :*

@olaa90 witaj, u nas będzie Ci dobrze. Wszelkie formalne wątpliwości możesz do mnie zgłaszać. Ja też straciłam aż 4 ciąże i wszystkie z widocznym serduszkiem. Jedną z nich w grudniu i chyba wole nie pamiętać dokładnie co kiedy się wydarzyło bo by się okazało, ze z jakiś powodów każdy miesiąc jest smutny. Nie rozpamiętuj bardzo choć wiem, ze boli. Zajrzyj na nasz pomocny wątek i nakreśl plan na którym skup uwagę :)

Dziołchy moje kochane, mało ostatnimi czasy foczki w foczce ale wiecie co pochłania prawie cały mój czas. Nie żegnam się bo jestem z Wami ale chyba coraz trudniej znaleźć mi na to czas :*
 
reklama
@olaa90 gratuluje w takim razie i oby się pięknie rozwijało ;*
@zosiak ja dzisiaj miałam cioci córeczkę , robiłam rosołek już na jutro od razu i krokiety z mięskiem i pieczarkami :) na wieczór będę robić pizzę ...uwielbiam gotować chociaż dzisiaj organizm nie dał mi zbyt długo deptać przy kuchni :p
 
@magda1208 trzymam za Was kciuki [emoji8]
Kazda ciaza jest inna i teraz bol wcale nie musi oznaczac najgorszego. Lez duzo i odpoczywaj.

@Maciejka78 jakby o moim czytala. Tez mi ciagle powtarzal jak ma byc dobrze to bedzie dobrze,ale ja nie moglam przestac sie martwic.

@Kwiatuszekk23 super ze wszystko dobrze [emoji6]

@bea25ta , @Destino juz nie moge sie doczekac waszych Skarbkow [emoji7]
Ale niech spokojnie czekaja na bezpieczny czas [emoji5]

Witaj Olaa90 [emoji5]
@olaa90 ja tez z M.jestem i lekarzy stad omijam szerokim lukiem i szpital tak samo. A Ty do jakiego gin chodzisz?

@nafoczka Foczusia [emoji8]

My od wczoraj walczymy z goraczka po szczepieniu. Ale jest coraz lepiej.
Wczoraj dowiedzialam sie tez ze moja siostra stracila 2 ciaze. Teraz bedzie zaczynala badania. U niej dodatkowo problem z zajsciem.

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Destino noo 68 to mega sie oplaca bo normlanie 100[emoji4]moze jutro zajade jak bedzie czas

@Kwiatuszekk23 piekne wiadomosci,inne nie mogly byc[emoji8]

@magda1208 kochana ja wierze ,ze sie uda [emoji8]

@nafoczka ja nie wiem jak Ty ograniasz watki i jeszcze prace i dzieciaczki[emoji15]wielki szacun .
Chyba ,ze Ty nie sypiasz,przyznaj sie[emoji16]

@Liluli szybkiego pokonania goraczki zycze[emoji8]przykro mi z powodu siostry ehhh



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Funia90 zamow przez internet z dostawa do sklepu wtedy nie placisz za pszesylke. Ja mam odbior 20 listopada

@magda1208 wiem, jak wtedy dziala rozum. Pozwol nam wierzyc ze bedzie dobrze dopoki jest szansa. Pamietaj o nospie. Wolno w takim momencie nawet 3x2 zwykla brac. I magnez tez 3x2. Z czasem brzuch sie wyciszy mam nadzieje. Nie pociesze cie w tym, bo u mnie mimo lekow do 10tc byl mocny bol brzucha okresowy i skurcze. A zobacz gdzie jestem. Oby i u ciebie to byl objaw rozwijajacej sie pieknie fasolinki.

@Liluli jak czytam o poronieniach to mnie muruje. Masz dluga droge za soba. Na pewno wesprzesz siostre. Zdrowka dla was

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny słyszeliście może o tym że kto ma mutację MTFHR 1298C a bierze steryd encorton to NK mu się zwiększy a nie obniży? Właśnie chce znac potwierdzenie w tej teorii.
 
reklama
Do góry