reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Przyszłe mamy z Lublina

reklama
Echh Ale wam dobrze ja jeszcze się turlam i czekam niecierpliwie.Marta jak tam twój skarb? Zdrowo się trzyma ? Bo pogoda taka rozna teraz ;)Ann a co u Ciebie?
 
Echh Ale wam dobrze ja jeszcze się turlam i czekam niecierpliwie.Marta jak tam twój skarb? Zdrowo się trzyma ? Bo pogoda taka rozna teraz ;)Ann a co u Ciebie?
hejo :) tobie tez juz duzo nie zostalo, nacieszaj sie ze mozesz sie wyspac.. ja bym chetnie wrocila do czasu ciazy :D :D maly grzeczniutki ale powiem ci ze chetnie bym sie wyspala hehe :) a jak sie czujesz? jak brzusio?
 
Dziś od rana sprzątam wszystko i nie mogę się powstrzymać hihi może to jakiś znak torby popakowane a brzuszek już chyba troche nizejnizej :) ze spaniem też nie jest za kolorowo budzę się w nocy i nie mogę zasnąć a potem maly nie da i takie to wszystko
 
Dziś od rana sprzątam wszystko i nie mogę się powstrzymać hihi może to jakiś znak torby popakowane a brzuszek już chyba troche nizejnizej :) ze spaniem też nie jest za kolorowo budzę się w nocy i nie mogę zasnąć a potem maly nie da i takie to wszystko
wicie gniazdka :) a jak w koncu bedziesz rodzila?
 
W kartę ciąży mam wpis od kardiologa ze poród ma się odbyć w zależności od sytuacji położniczej :)więc pewnie będę próbować sn .A jakby coś się działo to będą ciąć
 
W kartę ciąży mam wpis od kardiologa ze poród ma się odbyć w zależności od sytuacji położniczej :)więc pewnie będę próbować sn .A jakby coś się działo to będą ciąć
Hej no moja mała ładnie się chowa nie choruje na razie:-):-):-)więc jakoś leci powoli do przodu jeszcze trochę i będziesz miała przy sobie maleństwo:-)
 
reklama
Do góry