reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dzień dobry.

Ja z siusiakien nie pomogę. Daj znać co lekarz na to.

Maciej załapał katar od dziewczyn. Na szczęście niedużo go. Oby szybko się skończył.

Pogoda dziś typowo jesienna. Nic się nie chce. Goście na jutro odwołani bo klimat chorobowy u nas a oni z dzieckiem mieli przyjechać. Robię sok z winogron i jabłek. Innych planów brak.

Dziewczyny, odciąganie siusiaka chłopakom? U nas pediatra nic nie mówiła, w szpitalu też. Ja nic nie robię ale ostatnio czytałam że jak się nie rusza to moE się zrosnąć..... Jak robicie, jak robiłyśmy IE że starszakami?

Starszemu 5 lat temu kazała lekarka odciągać, a teraz są niby nowe zalecenie i powiedziała, że mamy nic nie robić bo jak się nieumiejętnie ściąga to można narobić więcej szkody.. mogą się zrobić zrosty i będzie jeszcze gorzej, także my narazie nic nie robimy
 
reklama
Czesc dziewczyny:) wczoraj świętowaliśmy 4urodziny starszaka. No w sumie to ja z oskim w domku zostalismy a reszta rodziny pojechali do centrum. Dzieci sie wybawili a szymonek padl dość szybko wczoraj..
U was tez tak wieje ?? Masakra tu az czlowiek boi sie wyjść..
Jutro mamy neurologa o 8.30 w prokocimiu, poradnie szczepien dzieci wysokiego ryzyka i jak cos rehabilitację.to zalezy czy go zaszczepia czy nie.. A gdyby malo tego bylo oski kolo odbytu ma kaszaka.. Rośnie.. Zrobila sie skora czerwona,lsniaca:( lekow mu nie podadza napewno:(( założę sie ze mu będą go wycinać.. Masakra jakas..
 
Cześć wszystkim...nie wiem jak sobie poradzić bo synek nie chce butelki . Chciałam mu zacząć podawać kaszkę manne z mlekiem modyfikowanym i napotkałam taki opór ,że masakra.
Caly czas karmię go piersią - zdarzyło się ,że podałam butlę kilka razy - może 10 razy na 5mc i pił chetnie a teraz taki bunt . Tylko poczuje smoczka w buzi i zaraz płacz i odpycha rączką butelkę . Zmieniłam już butelki , smoczki bo myślałam ,że może mu smok nie pasuje ale nic z tego. Może znacie jakiś sposob :-)
 
Jetkaaa no jakby wam było mało..... Ciągle coś......

Agreeeka a może spróbuj łyżeczka podawać. Ile synek ma miesięcy? Może już kubek niekapek z miękkim ustnikiem by mu pasował .One są prawie jak butelki tylko mają spłaszczony jakby smoczek.
 
Najbardziej boje sie ze zdecyduja sie na zabieg usuniecia tego.. Niby długo nie trzeba siedzieć po ale ja juz mam dosc szpitala,nie chce tam spędzić ani nocy:(
No dajcie spokoj od kiedy będzie szlo w dobra strone?? Kiedy odbijemy się z tych chorób i zaczniemy isc do przodu.. Masakra.. Wyslalam zdj profesorowi i zobacza jutro co i jak.


Dziewczyny co się dzieje z Goska??
 
Cześć wszystkim...nie wiem jak sobie poradzić bo synek nie chce butelki . Chciałam mu zacząć podawać kaszkę manne z mlekiem modyfikowanym i napotkałam taki opór ,że masakra.
Caly czas karmię go piersią - zdarzyło się ,że podałam butlę kilka razy - może 10 razy na 5mc i pił chetnie a teraz taki bunt . Tylko poczuje smoczka w buzi i zaraz płacz i odpycha rączką butelkę . Zmieniłam już butelki , smoczki bo myślałam ,że może mu smok nie pasuje ale nic z tego. Może znacie jakiś sposob :-)
Pociesze Cię że miałam tak do 11m-ca, tylko u mnie było tak że ciągła ale poczuła inne mleko do odpychała, wodę czy herbatkę piła z butelki
 
Agreeeka a może spróbuj łyżeczka podawać. Ile synek ma miesięcy? Może już kubek niekapek z miękkim ustnikiem by mu pasował .One są prawie jak butelki tylko mają spłaszczony jakby smoczek.[/QUOTE]

Zaraz skończy 5mc czyli teoretycznie bedzie w 6 . Może spróbuje kubeczek .całe szczeście ,że mam pokarm więc nie ma tragedii
 
reklama
Do góry