reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

Aaa, rozumiem ze robilas jakas diagnostyke w tym kierunku. Ja jedynie na dzisiejszej wizycie dostałam zalecenie Acardu na noc żeby zapobiec stanowi przedrzucawkowemu pewnie tez w kwestii rozrzedzenia krwi
Ja stan przedrzucawkowy miałam z ciśnienia a brałam całą ciążę leki na nadciśnienie. Nie ma reguły.
 
reklama
Ja córkę urodziłam w wieku 25 lat , teraz w wieku 31 l kolejne .. każda ciąże mam problematyczna w każdej plamienia , kupa stresu , z córeczka koło 20 tc jeszcze szyjka mi się drastycznie skracała ( modlę się aby teraz tak nie było ) gdyż w pierwszej ciąży mogłam sobie leżeć plackiem a teraz już nie 🙃
Ja sie boje właśnie późniejszych etapów a w domu mam 3 latkę i prawie półtora roczną 😁 ale starsza matkuje młodszej wczoraj pampersa próbowała założyć 😊 a jak się denerwowała jak poprawiałam 😂
 
Ja stan przedrzucawkowy miałam z ciśnienia a brałam całą ciążę leki na nadciśnienie. Nie ma reguły.


O jejku i na jakim etapie ten stan Ci się ujawnił w ciąży? To cc było już bezpieczne dla malucha? I jakie były objawy tego? Czy to Ty zgłosiłaś jakoś czy lekarz na postawie wyników ocenił że dalsze podtrzymywanie ciąży będzie niebezpieczne?
Przepraszam że tak pytam ale niestety mam spore szanse na taką sytuację I trochę się obawiam
 
O jejku i na jakim etapie ten stan Ci się ujawnił w ciąży? To cc było już bezpieczne dla malucha? I jakie były objawy tego? Czy to Ty zgłosiłaś jakoś czy lekarz na postawie wyników ocenił że dalsze podtrzymywanie ciąży będzie niebezpieczne?
Przepraszam że tak pytam ale niestety mam spore szanse na taką sytuację I trochę się obawiam
Ja miałam białko w moczu od gdzieś 20 TC a nadciśnienie przed ciążą długo. Leczyłam leczyłam raz było raz nie i wkoncu lekarz mówił że da mi skierowanie do szpitala to był 37 tydz niecały i tam pobrali krew mocz i wyszedł stan przedrzucawkowy i od razu na stół. Ale czułam się ok nie powiedziałabym że coś jest nie tak. I przez to mam wcześniaka ale nic takiego się jej nie dzieje tylko tyle że potrzebuje więcej czasu na wszystko. W drugiej ciąży miałam podejrzenie ale poszłam w 38 TC do szpitala i lekarze się dziwili czemu donosiłam jeszcze tydz ale przez to druga robi wszystko szybciej bo żadnych lekarzach nie chodzę itd.
 
reklama
Zrobiłam teraz pomiar glukometrem godzinę po posiłku wynik 135 także według tabeli jest w normie 🙃, już nie wiem o co chodzi z tym moim cukrem

A robiłaś już krzywą cukrową? Czy to jeszcze przed Tobą? Ja mam takie wyniki I niestety już stwierdzoną cukrzycę ciążową 🤦‍♀️ Ale to wyszło dopiero po krzywej, bo na czczo zawsze max 90 do tej pory
 
Do góry