reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Mój też teraz łazienki sprząta 😁
A ja mam ochotę na żurek, już ze dwa tygodnie za mną chodzi, trzeba w końcu zrobić! Ale na jutro tradycyjnie zaplanowany rosołek.

Powiem Wam jeszcze co mnie dziś miłego spotkało i to związanego z forum ciążowym, tym na którym teraz piszemy.
W dzisiejszym turnieju brało udział kilka drużyn. Na końcu, przy medalach każdego zawodnika wyczytywali z imienia i nazwiska. Poznałam chłopca z forum ciążowego mojego starszaka (sprzed 8 lat!), odnalazłam mamę i chwilę pogadałyśmy i powspominałyśmy. Nawet się widzieliśmy live jak chłopcy mieli roczek, był wtedy forumowy zlot :) także historia forum żyje nawet po latach 😊
ale suuuperr
 
My mówimy za tydzień w niedzielę. Tylko będzie 9 tydzień. Chciałam czekać to drugiego trymestru, ale jednak powiemy ciut wcześniej.
Tez właśnie chciałam czekać do drugiego ale matka mi szyki popsuła bo robi wigilie u nas i jak nie będę pic to pędzie podejrzane i już się domyśla i nie wiem co robić :/
 
reklama
Tez właśnie chciałam czekać do drugiego ale matka mi szyki popsuła bo robi wigilie u nas i jak nie będę pic to pędzie podejrzane i już się domyśla i nie wiem co robić :/
Powiedz wtedy kiedy będziesz czuła się z tym dobrze. Co do picia - zawsze możesz być na antybiotyku/ wziąć jakieś leki na ból głowy /czegokolwiek i nie móc po nich pić [emoji6] o pierwszej ciąży nikt u mnie nie wiedział, poroniłam w 6 tygodniu, o drugiej ciąży powiedzieliśmy jak pojawiło się serduszko, teraz też nie chce dłużej trzymać wiadomości w tajemnicy [emoji846]
 
Do góry