reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Cześć dziewczyny, nie było mnie tu już bardzo długo ale widzę, że jeszcze się jakoś trzymajcie👍😉 myślałam, że forum już mało aktywne a jednak znajdujecie czas na pisanie. U nas wszystko dobrze, Alicja rozwija się zgodnie z wiekiem, podejmuje już próby samodzielnego stania bez trzymania się mebli, wstaję i dochodzi już praktycznie wszędzie gdzie może się czegoś złapać, rozszerzanie diety idzie też całkiem nieźle. Spanie... mogłoby być lepiej ale tragedii nie ma😂 w dzień 1-2 drzemki około godziny a w nocy 20-6 z dwoma pobudkami na mleko.
Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku i cieszycie się w pełni macierzyństwem🥰 spróbuję czasami tutaj zajrzeć.
...
Pokaż nam swoją małą na prywatnej grupie🙂
 
reklama
Cześć dziewczyny, nie było mnie tu już bardzo długo ale widzę, że jeszcze się jakoś trzymajcie👍😉 myślałam, że forum już mało aktywne a jednak znajdujecie czas na pisanie. U nas wszystko dobrze, Alicja rozwija się zgodnie z wiekiem, podejmuje już próby samodzielnego stania bez trzymania się mebli, wstaję i dochodzi już praktycznie wszędzie gdzie może się czegoś złapać, rozszerzanie diety idzie też całkiem nieźle. Spanie... mogłoby być lepiej ale tragedii nie ma😂 w dzień 1-2 drzemki około godziny a w nocy 20-6 z dwoma pobudkami na mleko.
Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku i cieszycie się w pełni macierzyństwem🥰 spróbuję czasami tutaj zajrzeć.
...
To cieszy, że wszystko jest super 😉
To u mnie niemal tak samo, dwie drzemki w dzień i noc od 20, czasami 20:30 do 6 -7 z dwoma karmieniami.
Z tym że mojemu daleeeeeko do samodzielnego wstawania 😄
 
Narazie obserwować, eeg nie wykazało zmian padaczkowych, usg dobre. W badaniu neurologicznym odruchy prawidłowe (była badana przez 4 neurologów). Dziecko się rozwija adekwatnie do wieku. Czasami dzieci maja wzdrygniecia wynikające z niedojrzałości układu nerwowego i tego się trzymamy 💪 w razie czego mamy skierowanie do szpitala (oby nigdy nam się nie przydało :) ).
Mam nadzieje ze u Was tez wszystko dobrze :)
uff, dobrze, że wszystko ok. Mojemu ostatnio się to zdarzyło trzy razy. Raz mi mąż nie powiedział by mnie nie martwić, ale to było przy silnym płaczu. Raz jak podczłapał bardzo dynamicznie do niego inny chłopczyk, którego Staś się chyba boi i raz też z płaczu... więc obstawiamy, że tak się manifestuje u niego silny stres, ale czekamy na wizytę u neurologa.

U małego już 6 zębów, pięknie je, na tyle, że cyc to już raczej tylko forma przytulenia się ;) chodzi przy meblach i ostatnio puszcza się mebli by samodzielnie stać :) Wydaje mi się, że na roczek już będzie chodzić :)
 
uff, dobrze, że wszystko ok. Mojemu ostatnio się to zdarzyło trzy razy. Raz mi mąż nie powiedział by mnie nie martwić, ale to było przy silnym płaczu. Raz jak podczłapał bardzo dynamicznie do niego inny chłopczyk, którego Staś się chyba boi i raz też z płaczu... więc obstawiamy, że tak się manifestuje u niego silny stres, ale czekamy na wizytę u neurologa.

U małego już 6 zębów, pięknie je, na tyle, że cyc to już raczej tylko forma przytulenia się ;) chodzi przy meblach i ostatnio puszcza się mebli by samodzielnie stać :) Wydaje mi się, że na roczek już będzie chodzi
uff, dobrze, że wszystko ok. Mojemu ostatnio się to zdarzyło trzy razy. Raz mi mąż nie powiedział by mnie nie martwić, ale to było przy silnym płaczu. Raz jak podczłapał bardzo dynamicznie do niego inny chłopczyk, którego Staś się chyba boi i raz też z płaczu... więc obstawiamy, że tak się manifestuje u niego silny stres, ale czekamy na wizytę u neurologa.

U małego już 6 zębów, pięknie je, na tyle, że cyc to już raczej tylko forma przytulenia się ;) chodzi przy meblach i ostatnio puszcza się mebli by samodzielnie stać :) Wydaje mi się, że na roczek już będzie chodzić :)
To trzymam kciuki aby wizyta była na wyrost i Was uspokoiła ☺️ daj znać co u Was słychać :)
 
Do góry