reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
bartkowa

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Byłam tak bestroska w swoim szczęściu i nieświadoma tragedii jaka mnie miała spotkać...
    07.11.2011 rano badanie krwi po obciązeniu glukozą 75g, wieczorem kontrolne USG a na nim wszystko w porządku to już 30 tydzień ciąży, następny dzień mała się wierci jak szalona pewnie ten cukier tak na nią podziałał... 09.11.2011 brak ruchów ale narazie zero stresu bo przecież już tak bywało i wszystko było ok, 10.11.2011 szpital i słowa lekarza "ciąża obumarła" i w tej chwili moje serce pękło... resztę pamiętam juz tylko jak przez mgłę, lekarze, pielęgniarki, ból... 12.11.2011 przyszła na świat moja córeczka Amelka niestety jej serduszko nie biło już prawdopodobnie od 09.11. oficjalnej diagnozy na razie brak a nie oficjalna to "pępowina" moja maleńka miała nią owiniętą szyjkę dwa razy... powrót do domu łzy, rozpacz, ból i wielka pustka... "dlaczego ja?" 17.11.2011 po raz pierwszy i ostatni zobaczylam moją gwiazdeczkę...
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry