reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
Nikos

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Cześć.
    Lekarka wykryła wadę wzroku +3 na każdym oczku, natomiast stwierdziła, że to nie jest do leczenia i że przez to synek raczej nie mruży oczu.
    Natomaist kazała zupełnie ograniczyć TV i komputer bo mój syn to prawdziwy maniak jeśli chodzi o komp i TV.
    I trzecia sprawa - Kuba jest alergikiem i wchodziło w grę również pylenie roślin.
    Pani doktor przepisała jakieś kropelki, natomiast ja nawet nie zdążyłam synkowi ich zaaplikować, gdyż Kubuś zaraz po wizycie przestałmrużyć oczka.
    Wiem, że może się to wydawać zupełnie niewiarygodne ale tak właśnie było.

    Od czasu wizyty problem mrużenia zupełnie zniknął.
    W grę wchodziło, jeszcze (co zasugerowała pani doktor pediatra), że to mrużenie było jakimś tikiem synka. Dlatego być może tak problem się rozwiązał bez leczenia.
    Aha a jeśli chodzi o tą wadę +3, to ponoć dzieciaki w tym wieku często mają takie niewielkie wady i one z czasem zanikają.

    Pozdrawiam serdecznie, napisz proszę jak zechcesz co i jak słychać dalej u Twojego dzieciaczka i jego oczkami.
    WITAJ
    przeczytałam twój list na temat mrużenia oczka przez dziecko i , że mu ucieka lewe oczko. mam pytanie czy wiadomo po wizycie lekarkiej co to jest? mój synek ma 1,5 roku i dokładnie tak samo się zachowuje. Proszę o pomoc? byłam 5 msc temu na kontroli u okulisty i zadnej wady nie wykrył u Maksia, proszę o odpowiedź....
    pozdrawiam Basia
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry