reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama
slodziutka_e

Wpisy profilowe Ostatnia aktywność Wpisy Grupy O

  • Edytko spoznilam sie jeden dzien ale zycze Laurce wszystkiego co najlepsze w Jej 2 urodzinki!!! zdrowka i samych wspanialych,radosnych chwil w zyciu! sto lat Laurko =D
    Witam Edytko! Co u Ciebie? Czy Laura jest już na świecie? Jak się czujesz w roli Mamusi? Pozdrawiam gorąco i buziaki dla Laury :)
    gratuluje!!! witam Laurke na swiecie :-) zycze zdrowka dla calej trojeczki i szybkiego powrotu do formy Edytko :tak: buziaki dla najwiekszego cudu jakim jest Laura ;-)
    Witam!
    U nas bardzo dobrze. Martynka jest naprawde grzecznym dzieckiem. Mało płacze i bardzo ładnie śpi w nocy. Co prawda budzi się na karmienie 1-2 razy , ale to dlatego,że karmię piersią. Wierzę ,że nie możecie się już doczekać. Mi ostatni miesiąc strasznie się dłużył:) A jak przygotowania do powitania maluszka? Wszystko już gotowe czy czekacie na ostatnią chwilę ? My pokoik Martynki kończyliśmy na początku lipca a ona urodziła się 14 :) Pozdrawiam gorąco i czekam niecierpliwie razem z Wami na ten cudowny dzień.
    Witam! Jak się czujesz Edytko? A jak Maleństwo i przyszły Tatuś ? Tak się cieszę,że jeszcze tylko chwila i będziecie tulić córeczkę. Trzymam kciuki i życzę szybkiego i mało bolesnego porodu. Buziaki dla Ciebie i pogłaszcz brzusio :) :*
    Kochana Edytko, cieszę sie przeogromnie patrząc na Twój suwaczek, mknie do przodu...brakuje mi rozmów i esków. Ucałuj Wiesia i pogłaszcz malutką kruszynkę.
    Widzę, że u Was będzie dziewczynka :) Gratuluję z całego serduszka. Połowa już za Wami. Ja 14.07 urodziłam córeczkę Martynkę. Ważyła 3590 g i miała 57 cm.Dostała 10 pkt. Od odejścia wód płodowych do przyjścia na świat naszej kruszynki minęło 9 h. Bóle miałam od 14.45, a o 16.15 urodziła się Martynka. Poród wspominam dobrze i życzę tego samego Tobie. Buziaki dla Was :) :*
    U mnie już 34 tc :) Cieszę się ,że już tak blisko, że jeszcze troszkę i zobaczę moje maleństwo. Nie wiem czy to chłopczyk czy dziewczynka, ale to i tak mało ważne. Najważniejsze, żeby było zdrowe. Pozdrawiam gorąco i trzymam kciuki :) :*
    Edytko, jejku, już 10 tc, jak super, cieszę sie normalnie jakby to w moim brzuszku rósł mały cud.. No jakbym mogła to bym Cię ze szczęścia usciskała ;)
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
  • Ładuję…
Do góry