Aisha , ale z powrotem po tym transferze to ty lepiej taksówke weź, co?
Dzięki za miłe słowa, twoja pomoc na pewno sie przyda, już w sumie za miesiąc i kilka dni, będę przeżywać to co ty. A nie mając żadnych doświadczeń w tej kwestii- każda rada na wagę złota:-)
Jo.M ,- chyba każda z nas ma...