Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Hahah nieźle! To super poszło 😎
To ja mam nadzieje ze zdążę😅 jak jechałam pierwszy raz to szukaliśmy wejścia na położniczy 15 min bo to duży szpital😅 dobrze że teraz już wiemy 😎
Urodziłaś w urodziny mojego taty a pierwszego synka z tego co pamiętam w moją rocznicę ślubu 🙈😅
Aj tam ja 4120 i dałam radę SN! Ale on ważył dokładnie tyle ile na USG🙈
Bardzo słabo rośnie..
ja w jednej ciąży miałam słabe przyrosty bety, był zarodek, beta ciągle rosła ale serduszko się nie pokazało.
Jak beta rośnie, spada to też może być to ciąża pozamaciczna ale tu narazie rośnie.
A badałaś progesteron?