Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
to ja tez tak :) staram sie nie jesc niektorych rzeczy, ktorymi odbija sie nawet i bez ciazy.. jak kotlety mielone czy kielbasa :P bo raz sie na tym zlapalam i byl dramat. na szczescie nie wymiotuje, bo tego bardzo sie obawialam. :) jedna babeczka pracuje ze mna, tez w ciazy i juz 3 tydz jest na...
ja tez nie mam takich mdlosci mdlosci.. calkiem inaczej to sobie wyobrazalam szczerze mowiac, ani razu nie wymiotowalam, po prostu mnie tak muli w zoladku, jakbym miala chorobe lokomocyjna ciagle. i odbija mi sie wszystkim co zjem.
ale duzo warszawianek :)
ja tez mam poranne mdlosci wieczorem :P zaczynaja sie popoludniu i do konca dnia mam juz przerabane
wszystko mi stoi w gardle. rano czuje sie super.
nie martw sie zapas, ja do pierwszej wizyty u lekarza bylam na maksa zestresowana, naczytalam sie o jakichs cystach testach sfalszowanych.. z...
ja probowalam wino bezalkoholowe potem piwo pote probowalam grzanca.. i na maksa mnie odrzucilo! a szkoda hehe
za to ciagle jem jablka, wczoraj zjadlam 8 :D
ja tez robilam badania tak czy siak, dla swojego swietego spokoju :) ale piekne foty, ja czekam na swoj skan w 11-12 tyg, jeszcze nie dali mi terminu
a to moj maluch. 7t5d :)
dzieki, ja spanikowalam bo robilam te wyniki prywatnie, dostalam wyniki i patrze pozytywny.. nikt nie wytlumaczyl ani nic. ale teraz juz na spokojnie :)
bo ja wlasnie dostalam wyniki na maila.. i na poczatku sie przerazilam! ale teraz jak doczytuje to wychodzi na to, ze juz mam przebyta i jestem uodporniona. a w Polsce u gina bede dopiero w styczniu :/
to ja mam w druga strone.. od zawsze mialam problem z wzdeciami, zaparciami, ciagle herbatki ziolowe, czasami trwalo to przez dobrych kilka dni dopoki nie usiadlam porzadnie na kibelek. teraz odkad zaszlam w ciaze.. 3 razy dziennie! budze sie o 6 i od razu toaleta! moze to od tych witamin? nie...
czesc dziewczyny! :) milo mi was poznac! mam 25 lat, to moja pierwsza ciaza, na ten moment brak zachcianek, czasem mnie troszke muli, ale nie jest najgorzej
:) jestem na maksa szczesliwa!