reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poznajmy się ;-)

Cześć mamuśki :)
Aśka z tej strony :) Mieszkam na Śląsku. Jestem szczęśliwą mężatką od 3 lat. To moja 3 ciąża, dwie poprzednie zakończyły się niepowodzeniem w pierwszym trymestrze :(
 
reklama
cześć! mam na imię Olga, pracuje jako specjalista od PR-u, a w wolnych chwilach gotuję i piekę jak szalona.
to moja pierwsza ciąża, więc jestem zestresowana dosłownie wszystkim (;
 
Czesc :-) Mam na imie Kasia I mam 24 lata. Jestem mama 5, 5 letniego Mikolaja I 4 letniej Ani. Mieszkamy w Kielcach. 6 lipca po raz 3 zostane mama I z tego powodu jestem przeogromnie szczesliwa :-)
 
Heej!
Mam na imie Martyna, mam 22 lata i 13 lipca zostane mamą po raz pierwszy!;)
Razem z moim Lubym Tomaszem jesteśmy razem 9 lat i przeogromnie się cieszymy z naszego malucha :)
Na codzien pracuje, co drugi weekend studiuje administracje i takim cudem dni uciekają jak szalone. Stresuje się kazdym drgnięciem, bolem ukłuciem i wszystkim innym :-)
Pozdrawiam i oby do przodu kochane lipcóweczki :-)
 
Witam Lipcóweczki!
Mam na imię Natalia, 25lat i jestem z Chojnic. W brzuszku rozwija się moje pierwsze planowane dzieciątko. Już ponad 2 lata jestem żoną. Cieszę się, że jest takie miejsce jak to, bo mam wrażenie, że od braku zajęć w domu niedługo dostanę w głowę. Termin mam na 6 lipca i liczę, że ten czas oczekiwania na maleństwo jakoś zleci.
 
Witam, mam 23 lata mój pierwszy syn ma 4 latka, drugi 8 miesięcy. Pierwsza ciąża przechodziła jak na typowego chłopaka:-):-):-) ogórki wszystko co kwaśne... urodzony siłami natury w 37tyg... 3600kg 58cm:-) druga ciąża na słodko do końca:-) a tu chłopak:-) przez cc 40tydz, 4300kg i 60cm... teraz jestem w 6 tyg, mdłości brak apetytu i wielką ochota na corcie:-):-):-) Jak ją bardzo bym chciała mieć dziewczynkę teraz:-):-):-) ale nie brzydne....:*( pierwszy raz w życiu chce zbrzydnac aby była córeczka:-):-):-) barak zachcianek, ogółem mogę na samej wodzie żyć, chodź wiem że nie mogę , wmuszam jedenie jedynie... z moim jesteśmy 5 lat w mikołajki:-)
 
czesc dziewczyny! :) milo mi was poznac! mam 25 lat, to moja pierwsza ciaza, na ten moment brak zachcianek, czasem mnie troszke muli, ale nie jest najgorzej
:) jestem na maksa szczesliwa!
 
Hej dziewczyny!
I ja dołączam do Waszego grona:) Mam na imię Ewa, 29 lat i termin z om na 19 lipca. To moja trzecia planowana ciąża, mam już dwóch synków:) Jestem z Warszawy i tu mieszkam.
 
Witam :) Mam na imie Ada, mam 25 lat, pochodzę z Łodzi, mieszkam i pracuje w UK, jestem mamą dwóch synków- Konrada 5 lat i Sebastiana prawie 2 latka, obie ciąże rozwiązane przez cc, w niedziele robiłam test i wyszedł pozytywny po ponad dwóch tygodniach bez okresu :-) jesteśmy z moim M 8 lat razem i 5 lat po ślubie ;-) mamy także dwa owczarki niemieckie Shadow i Layla, myszoskoczka, papuzkę i dwa akwaria :-D jutro pierwsza wizyta u lekarza po której pewnie dostanę skierowanie do położnej a około 12 tygodnia pierwsze usg, jak na razie termin wyliczony z @ to 25 lipca:-)
Buziaki i pozdrawiamy ;-)
 
reklama
Witajcie Dziewczyny :-)
Mój falstart odbył się na forum, a dopiero dzisiaj znalazłam wątek, w którym przedstawiamy się :-)
Mam na imię Justyna, mam 32 lata i jestem z Warszawy. Z moim partnerem bardzo długo staraliśmy się o dziecko i dzięki in vitro mam nadzieję około 12 lipca zostaniemy rodzicami.
Zawodowo zajmuje się marketingiem.
Miło Was poznać :-)
 
Do góry